Кредит на вищу освіту - як це буває?Питання вищої освіти є актуальним в усі часи, тому як є запорукою успішної кар'єри і забезпеченого життя в майбутньому. Це свого роду інвестиції в себе, з відстрочкою через певний проміжок часу.

Зараз вищу освіту просто необхідно для того, щоб зуміти влаштується на гідну роботу, заробляючи на себе і свою сім'ю. У наш час це вже не показник успіху, а прямо таки необхідність. Але що ж робити, якщо немає грошей на оплату навчання у ВНЗ? У даному випадку можливі кілька варіантів:

- Влаштуватися на роботу, зібравши необхідну суму, піти вчитися;

- Домовитися з керівництвом навчального закладу про щомісячній оплаті за навчання, і, отримуючи вищу освіту, паралельно працювати для оплати послуг ВНЗ;

- Оформити кредит на навчання.

Перший варіант можливий - але це втрата часу як мінімум на 1 рік. Поєднання навчання з роботою є досить таки складним, особливо на початкових етапах (I, II курс). Великі теоретичні та психологічні навантаження на тлі постійного браку часу і грошей призводять, як правило, до неякісного утворення і неефективного навчання в цілому.

Освітній кредит - один з раціональних варіантів вирішення питання вищої освіти. Ви можете користуватися підтримкою батьків на початковому етапі погашення позики, а після, влаштувавшись на роботу, самостійно оплачувати позику. Але де ж можна взяти кредит на вищу освіту? Освітні кредити надають як держава, так і комерційні банки. Але скористатися пільговою програмою Міністерства освіти може не кожен. Можливість отримати кредит на навчання під 3% річних мають: інваліди, малозабезпечені, призери олімпіад, діти, які втратили батьків і т. Д. Решті ж доступні програми кредитування комерційних банків. Але і тут не все так просто. Фінансові установи неохоче фінансують освітні програми майбутніх студентів. Воно і зрозуміло - яка платоспроможність абітурієнта, який ще вчора сидів за шкільною партою? Тому, подібного роду кредити оформляються на батьків, які мають постійний достатній дохід, або ж близькі родичі виступають поручителем за освітнім займу.

На сьогодні терміни по кредитах на вищу освіту не перевищують 3-ох років. Зрозуміло, що такий короткий термін є недостатнім. Студент повинен мати можливість закінчити ВНЗ, влаштуватися на роботу для того, щоб справно виплатити позику. Тому питання привабливості освітніх кредитів є відкритим. Що стосується ціни позики, то вона коливається в межах 2-3% в місяць. З огляду на рівень ризику по позиках на здобуття вищої освіти - банки прирівнюють їх до споживчих позиках.

Вибір же того чи іншого варіанту навчання у ВНЗ залишається за Вами. Правильно оціните переваги і недоліки освітніх кредитних програм і прийміть раціональне рішення.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредит на вищу освіту - як це буває?» — 100 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредит на вищу освіту - як це буває? публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Кредит на вищу освіту - як це буває? Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
100 10.04.17