Беремо кредит у приватного лихваря: чи безпечно це?Погіршення роботи банківської системи в Україні, що відобразилося в згортанні кредитних програм, дало можливість активізуватися приватним лихварям. «Приватники» стали трохи не єдиним варіантом вирішення фінансових труднощів.

Працюють лихварі в формі суб'єктами підприємницької діяльності або просто фізичних осіб, розміщуючи рекламу в інтернеті з пропозиціями видачі кредиту без зайвих проблем і паперової тяганини. І все-таки, ким же є приватні кредитори? У більшості випадків - це фінансисти (в минулому працівники банків, страхових компаній), які мають досвід роботи в сфері кредитування, а так само базу потенційних клієнтів. Крім цього, брокера забезпечують лихварів стабільним потоком позичальників за 3-5% одноразової комісії.

Клієнтами приватних інвесторів є сегмент середнього і малого бізнесу, рідше - фізичні особи. Якщо бізнес позичальники позичають кошти на поповнення оборотного капіталу компанії, то наймані співробітники просять відсутні суми на покупку авто або нерухомості Видаються кредити лихварями під 3-4% в міс., Переважно в доларах США. Незважаючи на відносну дорожнечу таких позик, вони все-таки користуються попитом, так як мають ряд переваг:

- Швидкість оформлення;

- Мінімальний пакет документів;

- Відсутність бюрократичних процедур;

- Можливість отримання запитуваної суми;

- Погашення тільки відсотків, закриття тіла кредиту - в кінці терміну.

При проведенні подібного роду операцій позичальникові необхідно бути вкрай уважним і ретельно читати всі документи, які надають йому на підпис. Як правило, оформляються такі відносини з приватним інвестором договором позики, незважаючи на те, що простіше це робити за допомогою розписки. Але з огляду на те, що згідно з договором позики лихвар має можливість стягувати з лихваря певні штрафні санкції і пені. Цей документ набув більшого поширення в порівнянні з розпискою.

Діяльність приватних інвесторів є законною і регламентується Цивільним Кодексом України. Але далеко не всі доходи лихварів легальні. Як правило, «приватники» ховають одержувані відсотки за допомогою окремих умов в договірних відносинах з клієнтом. У договорі позики або розписці вказують не суму позики, а той розмір грошових коштів, який позичальник зобов'язаний повернути в кінці терміну. Або ж переплата по кредиту підноситься як комісії за інформаційні послуги.

У будь-якому випадку, документи, що підписуються у лихваря, необхідно уважно читати. Це дійсно важливо, тому як в один момент договір позики може перетворитися в договір купівлі-продажу або дарування. І тоді вже дійсно можете попрощатися зі своєю нерухомістю або ж автомобілем.

У схемі роботи з брокерами, уникайте будь-яких авансів. Передоплати, натомість обіцянок познайомити Вас з приватним інвестором, як правило, виявляються невиправданими. У будь-якому випадку, успішне укладення угоди Вам ніхто не гарантує. Крім цього, при отриманні грошей від лихваря існують ризики опинитися з фальшивкою на руках. Тому проводити такі операції краще в відділеннях банку, де є можливість перевірити валюту кредиту і в спокійній обстановці перерахувати гроші.

Але які ж перспективи у приватних інвесторів? Експерти вважають, що з пожвавленням кредитування банків, частка позик лихварів різко зменшиться. Послугами останніх будуть користуватися тільки ті, яким або відмовили фінансові установи, або ж позичальники, які готові істотно переплачувати за швидкість в оформленні кредиту.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Беремо кредит у приватного лихваря: чи безпечно це?» — 114 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Беремо кредит у приватного лихваря: чи безпечно це? публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Беремо кредит у приватного лихваря: чи безпечно це? Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
114 10.04.17