Прострочені платежі по кредиту і як з ними боротисяУ наш час прострочення по кредитах клієнтів банків стали буденним явищем. Фінансова неспроможність деяких позичальників призводить до несвоєчасної оплати кредиту. У цьому випадку банки всіляко намагаються знайти компроміс з клієнтом, зменшивши платіж по позиці до прийнятного для позичальника рівня. Але що робити з клієнтами, які можуть, без будь-яких проблем оплачувати кредит, але не роблять це зовсім або ж вносять платежі несвоєчасно.

Для таких недбайливих позичальників працює система пені, штрафів та підвищених відсотків. Банки змушені боротися з подібними випадками, тому як обов'язкове резервування за простроченими кредитами, істотно знижує рентабельність діяльності фінансових установ. Так чому ж банки повинні перекладати проблеми клієнтів на свої плечі? В умовах кризи у фінансових установах і так більш ніж достатньо проблем з поверненням безнадійних кредитів. Як же все-таки борються банки з неспроможними і невідповідальними позичальниками? Для цього існує система пені, штрафів та прострочених відсотків. Як все це працює і коли застосовуються ті чи інші санкції? Як правило, фінансові установи передбачають в кредитних договорах 3-денний пільговий період погашення позики.

Після закінчення цього терміну з першого дня прострочення нараховуються підвищені відсотки в розмірі подвійної процентної ставки по кредиту на несвоєчасно внесений платіж. Крім цього, позичальник зобов'язаний сплатити штраф у розмірі 50-350 грн. за сам факт виникнення прострочення. Як правило, після закінчення 30 днів з моменту непогашення позики, банк стягує пеню, яка розраховується як подвійна облікова ставка НБУ (2 * 9,5% = 19%) на неоплачений внесок за кожен день прострочення.

Така система штрафів покликана дисциплінувати позичальників в своєчасному погашенні кредиту. І в той же час, основна частина недисциплінованих клієнтів, які змушені оплачувати пені, штрафи і підвищені відсотки - це прості люди, які при всьому своєму бажанні, гл в силу певних обставин не змогли вчасно внести платіж по кредиту.

А причини прострочення можуть бути різні: хвороба, відрядження, затримка ЗП і т.д. І показувати позичальників, які одного разу допустили несвоєчасну оплату не зовсім коректно. Але умови кредитних договорів для всіх однакові і банківські програми не можуть фільтрувати клієнтів за ознакою їх відповідальності та спроможності.

Тому за своєю платіжною дисципліною необхідно ретельно стежити, якщо Ви не хочете нести зайві фінансові витрати і опинитися в один прекрасний момент в списку неблагонадійних позичальників. Пам'ятайте, що результатом Вашого ставлення кредиту є кредитна історія, яку легко зіпсувати, але практично неможливо «відбілити».(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Прострочені платежі по кредиту і як з ними боротися» — 103 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Прострочені платежі по кредиту і як з ними боротися публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Прострочені платежі по кредиту і як з ними боротися Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
103 10.04.17