Не можу повернути споживчий кредитЯк складно утриматися від спокуси взяти споживчий кредит під 0% річних. Цікаві пільгові умови приваблюють своєю простотою і вигодою. Але якщо навіть акційними кредитами Вам скористатися не вдалося - існують звичайні роздрібні позики на більш-менш привабливих умовах. Оплата 25-30% річних за споживчим кредитом вважаються лояльними умовами отримання позики. Але оформити кредит - це одна справа. Далі необхідно його погашати, оплачуючи щомісячні внески, згідно з графіком.

Звичайно, перш ніж брати позику Ви все гарненько для себе прорахували, тверезо оцінивши свої сили. Але життя часто вносить корективи в наші плани. Буває так, що в силу обставин, що змінилися або форс-мажорній ситуації ми опиняємося в скрутному фінансовому становищі, що робить погашення позики практично неможливим.

І така ситуація в наш час не рідкість. Експерти стверджують, що з 78 млрд. Грн. споживчих кредитів виданих в минулому році банками України, близько 25 млрд. грн. в простроченні. Тобто кожен третій кредит є проблемним.

Крім поганого планування своїх бюджетів недбайливими позичальниками, прострочені позики з'являються як наслідок роботи «надто лояльних» банків. Деякі фінансові установи видавали кредити без довідки про доходи, не вимагаючи поруки, іноді навіть за підробленими документами. Крім того, беззаставні позики досягали розміру 100 000 грн. і були легкодоступні.

Такі агресивні методи роботи деяких банків в сфері кредитування в частині виправдані. 3% в місяць і плюс 10% різного роду комісій компенсували ризики неповернення «поганих» позик. В такому випадку спрацьовує принцип - за одного боржника заплатять два старанних позичальника.

І все ж для стимулювання безвідповідальних клієнтів до погашення прострочених кредитів існує система штрафів і пенею. Навіть за сам факт несвоєчасної оплати банк може стягувати з Вас фіксовану суму штрафу, на деякі фінансові установи навіть практикують в таких випадках підвищення процентної ставки по позиці на 1%.

Крім цього, на прострочену суму банки, як правило, нараховують подвійну процентну ставку по кредиту. Тобто якщо кредитний договір у Вас підписаний на умовах оплати 36% річних, то в разі прострочення платити доведеться все 72%.

Якщо ж несвоєчасне погашення позики у Вас проходить на регулярній основі - готуйтеся до оплати ще пені в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день прострочення. З огляду на, що сьогодні ця ставка становить 9,50%, то пеня в 19% від простроченого тіла кредиту щодня - не так вже й мало. А якщо всі ці суми скласти докупи, то споживчий кредит обійдеться Вам на «вагу золота».

Звичайно, перед тим як зважитися на оформлення кредиту краще «сім разів відміряти», ніж в подальшому розплачуватися за поспішний необдуманий вчинок. Об'єктивно і адекватно оціните свої фінансові можливості, і лише потім приймайте єдино правильне рішення.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Не можу повернути споживчий кредит» — 96 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Не можу повернути споживчий кредит публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Не можу повернути споживчий кредит Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
96 10.04.17