Як взяти кредит на покупку заміського будинкуКупівля заміського будинку - один із способів вигідного вкладення грошових коштів. Заміська нерухомість - ліквідний об'єкт інвестування. Але що робити, в разі нестачі власних коштів, для придбання такої нерухомості? Заміський будинок можна купити в кредит. Звичайно, для прийняття рішення про кредитування потенційного позичальника важливе розуміння джерел погашення позики.

Крім цього, клієнт повинен брати участь в придбанні заміського будинку і своїми засобами. Розмір початкового внеску може становити від 30 до 50%. Що стосується кредитних програм для освоєння пригородів, то тут можна виділити 3 напрямки фінансування:

  1. Будівництво нерухомості.
  2. Придбання земельної ділянки з метою подальшої побудови будинку.
  3. Купівля заміського будинку в будь-якому котеджному містечку. Якщо з кредитуванням клієнта для придбання нерухомості в передмісті проблем, як правило, не виникає, то будівництво заміського будинку фінансувати погоджуються одиниці. Фінансові установи поки що не готові ризикувати, оскільки немає впевненості в успішності того чи іншого проекту.
  4. Мало того, що терміни здачі нерухомості часто зриваються в силу будь-яких причин, так ще у замовника трапляються неприємності з контролюючими органами на етапі будівництва або ж здачі в експлуатацію житла.

Банки обов'язково перевірятимуть всю дозвільну документацію на забудову, а так же, в разі надання кредиту, відстежувати цільове використання коштів. Фінансування подібного роду програм в більшості випадків здійснюється поетапно, через видачу окремих траншів. Освоєння частини грошових коштів на будівництво будинку дає підстави для подальшого кредитування.

Іпотечний портфель фінансових установ всього лише на 10-12% складається з заміської нерухомості. Банки займають вибіркові ніші в цьому сегменті кредитування. Одні фінансові установи погоджуються фінансувати об'єкти певної будівельної компанії, тоді як інші згодні надавати позики на придбання нерухомості багатьох забудовників.

Низька активність банків на ринку заміської забудови викликана низкою фактором:

- Відсутність в розпорядженні фінансових установ довгострокових ресурсів для фінансування;

- Певні ризики невідповідності дозвільної документації вимогу чинного законодавства;

- Невиконання або несвоєчасне виконання своїх зобов'язань забудовником.

Що стосується суми кредиту на придбання заміської нерухомості, то тут рішення приймається індивідуально, виходячи їх потреб клієнта, і його можливостей обслуговувати позику. Процентні ставки за кредитним продуктом на придбання заміського будинку, в більшості випадків, плаваючі і знаходяться в діапазоні 18-22% річних.

Розширення кредитних програм в напрямку приміського фінансування можливо в середньостроковій перспективі. Відновлення повноцінного іпотечного кредитування дасть можливість банкам активізувати свою діяльність в сфері заміської нерухомості.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як взяти кредит на покупку заміського будинку» — 110 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як взяти кредит на покупку заміського будинку публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Як взяти кредит на покупку заміського будинку Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
110 10.04.17