Причини відмови в кредитіБувають випадки, коли ми звертаємося в банк в надії на отримання кредиту, а в підсумку - відмова. Ще гірше, коли фінансова установа саме пропонує фінансування і після 2-3 тижнів паперової тяганини і розпитувань, повідомляє про неготовність надати кредит.

Причин цьому може бути декілька. Найбільш поширеним приводом для відмови в позиці є недостатність доходів позичальника. Якщо в докризовий період достатнім для оформлення іпотеки вважається заробіток сім'ї в розмірі 1,5-2 тис. Дол. США. То зараз для цих цілей необхідно відкладати не менше 2,5 тис. Дол. США.

Важливим є той факт, що банки готові враховувати і неофіційні доходи. Звичайно, зарплату «в конверті» складно проконтролювати, а тим більше підтвердити. Довідку з мокрою печаткою, де була б вказана реальна сума заробітку, роботодавець навряд чи видасть. Тому фінансові установи використовують інші, більш ефективні методи контролю доходів позичальника.

І в той же час система неофіційних грошових надходжень провокує іноді клієнта на обман співробітників банку. Підробка довідки про заробітну плату, копії трудової книжки, не кажучи вже про паспорт і правовстановлюючих документах на заставу, стають звичайним явищем.

Виявлення подібних факторів неправомірних дій потенційного позичальника, підробку документів, автоматично стає причиною відмови в наданні кредиту із зарахуванням в «чорний список» недобросовісних клієнтів.

Часто приводом для відмови в кредитуванні стає недостатній стаж роботи на новому місці. Для фінансової установи, ризики втрати доходу позичальником, в даному випадку, є занадто високими. Як варіант, банк може зменшити суму кредиту, надавши Вам право вибору: чи погодиться і взяти ті гроші, які пропонує фінансову установу, або ж взагалі відмовитися і піти ні з чим.

Для розуміння ризиків втрати роботи і перспектив Вашого подальшого працевлаштування, фінансові установи вивчають біографію потенційного позичальника. І якщо у Вас, наприклад, останнє місце роботи - керівник відділу, а до цього трудового стажу просто не було, готуйтеся до того, що Вам, швидше за все, відмовлять у наданні позики.

Іноді, неможливість співпраці з банком обмежена фінансовими засобами позичальника. Для оформлення іпотеки потрібен початковий внесок у розмірі 20-30% від вартості нерухомості. Крім цього, клієнт повинен знайти гроші на страховку, нотаріальне завірення, одноразову комісію, оплату послуг ріелтора, а так само відрахування до Пенсійного фонду і державне мито.

Важливим для прийняття позитивного рішення про кредитування клієнта є і об'єкт застави. Пропонована нерухомість повинна відповідати вимогам фінансової установи до забезпечення. У квартирі не повинно бути несанкціонованих перепланувань і перебудов

Якщо у власників нерухомості є неповнолітні діти, то необхідною умовою надання позики буде прописка дітей за іншою адресою, ніж пропонований об'єкт застави. Якщо ж заставної нерухомості були будь-які судові рішення, термін давності цих документів повинен закінчитися на момент прийняття рішення про кредитування позичальника.

Гірше йдуть справи при покупці в кредит квадратних метрів первинного житла. Для отримання згоди банку надати необхідне фінансування, у забудовника повинні бути всі дозволи на будівництво, а так само юридично грамотні договору з пайовиками.

У будь-якому випадку, для фінансової установи важливе розуміння цілей фінансування того чи іншого проекту. Якщо з документами все в порядку. Доходи позичальника не викликають сумніву, то і рішення кредитного комітету банку швидше за все буде позитивним.

Фінансові установи зацікавлені в видачі позичок, тому що кредитування є основним джерелом формування доходів банку. Тому звертаючись до кредитної установи за позикою, налаштовуйтесь на успішне вирішення Вашого питання, і удача обов'язково посміхнеться Вам.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Причини відмови в кредиті» — 112 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Причини відмови в кредиті публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Причини відмови в кредиті Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
112 10.04.17