Повернення страхових виплат або як зробити іпотеку дешевшеЧи вважали Ви коли-небудь все супроводжують кредит платежі? Напевно ні. А якщо скласти всі ті витрати, які є обов'язковими для отримання позики, вийде пристойна сума. Чи можна оптимізувати витрати по іпотечному кредиту? Можна заощадити на особистому страхуванні життя не менше 0,3-0,4% від суми кредиту в рік. З огляду на той факт, що позики на покупку нерухомості видаються на 15-20 років, то оптимізація витрат по страховці вийде чималою.

Для того, щоб зменшити страхові витрати, необхідно замість ризикового страхування життя, яке нав'язують банки, оформити договір накопичувального страхування. Останній повинен покривати ті ж ризики, які потрібні фінансовою установою.

Крім цього, класична страховка життя забезпечує виключно ризики смерті / інвалідності позичальника в результаті нещасного випадку, в той час, як накопичувальне страхування - передбачає виплати при настанні страхового випадку з якоїсь іншої причини (в т.ч. хвороби).

Звичайно, варто враховувати той факт, що дана схема оптимізації витрат на страхування не підходить позичальникам з обмеженим фінансовим бюджетом. Якщо клієнт відчуває труднощі з погашенням кредиту, то навряд чи він вибере накопичувальну страховку, яка в 2-3 рази дорожче звичайного страхування життя.

Але якщо фінансові можливості дозволяють позичальникові витрачати на обов'язкові платежі більше, то накопичувальна схема дасть можливість останньому крім економії на витратах ще й заробити. За 15-20 років погашення кредиту можна зібрати пристойну суму за програмою накопичувального страхування, враховуючи нарахування реальних 10-12% річних (номінальний, гарантований державою дохід - 4%).

Для позичальника важливий факт акредитації лайфовою страхової компанії в банку. Звичайно, в перший час, коли нарахування відсотків здійснюється на всю суму заборгованості за позикою, розмір страхових внесків буде великим. Але в міру погашення кредиту, зменшуються і страхові відрахування. При цьому Ви можете бути впевнені в покритті всіх ризиків, передбачених страховим полісом, а так само виплату в повному обсязі страхового відшкодування з нарахованими відсотками після закінчення терміну дії договору.

У разі смерті позичальника, його заборгованість по кредиту буде погашена за рахунок страхового поліса. Крім цього, частина внесків за програмою накопичувального страхування життя можна повернути в якості податкового кредиту. Для цього необхідно звернутися в місцеву податкову інспекцію з декларацією про доходи, де Ви повинні вказати суму витрат на довгострокове страхування (особисте страхування життя не підлягає компенсації).

Ефективність оптимизационной схеми залежить від суми кредиту. Чим менше розмір позики, тим більшим, на кожну одиницю вкладень, буде Ваш інвестиційний дохід.

При виборі банку, в якому Ви хотіли б оформити кредит, перш за все, поцікавтеся його вимогами зі страхування. Кожна фінансова установа сама визначає ті ризики, які підлягають страховому покриттю.

Вибравши акредитовану в банку страхову компанію і визначивши страхові випадки, Ви маєте право підписати договір на цікавих умовах. Оцінивши і зваживши всі вигоди і переваги кожного виду страхування, зробіть правильний вибір.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Повернення страхових виплат або як зробити іпотеку дешевше» — 94 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Повернення страхових виплат або як зробити іпотеку дешевше публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Повернення страхових виплат або як зробити іпотеку дешевше Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
94 10.04.17