Вартість кредиту або як розрахувати ефективну процентну ставкуУ наш час ми все частіше зустрічаємо в ЗМІ нові економічні терміни, які так чи інакше, пов'язані зі сферою кредитування. Переплата по кредиту, ефективна процентна ставка, реальна вартість позики - всі ці визначення іноді змушують задуматися людини, який в минулому не стаківался з банківським кредитуванням. Воно і не страшно. Ми звикли до відсоткової ставки по позиці, яка і повинна складати всі витрати позичальника.

Насправді це не так. У жорсткій конкурентній боротьбі, фінансові установи всіляко намагаються завуалювати реальну вартість кредиту. Ми можемо зустріти і 0,01% річних за користування позикою. При цьому детальний розрахунок всіх відсотків і комісій дає розуміння переплати за позикою в розмірі 40-50% на рік. Як реально розібратися у всіх цих комісіях, процентних ставках і інших банківських «сюрпризи»?

Насправді, ключовим правилом в оформленні кредиту має бути наступне: ні в якому разі не приймати поспішних рішень, все висновки повинні бути зважені і обгрунтовані. Поспіх, імпульсивність в діях дуже часто змушують людину жаліти. Перебуваючи в стані бажання, потреби в будь або покупці, дуже часто ми просто не можемо контролювати свої емоції. У таких випадках люди іноді беруть кредити на невигідних для них умовах. А в підсумку доводиться шкодувати.

Краще все-таки брати документи додому. У Вас буде можливість все перечитати в спокійній обстановці, оцінити, проаналізувати, отримати оцінку знайомих і родичів. В результаті Ви зможете вибрати найкращий варіант, виходячи з ціни товару, умов погашення та розміру переплати.

Але як можна оцінити ту саму переплату по кредиту? Насправді все досить просто. Варто розрахувати всі платежі за позикою, виходячи з графіка її погашення. Склавши ці суми разом з одноразовою комісією та іншими обов'язковими платежами, ми отримаємо підсумковий розмір повернення коштів. За вирахуванням суми кредиту - маємо розмір переплати за позикою.

Як, в такому випадку, розрахувати ефективну процентну ставку? Тут все складніше. Ця величина визначається фахівцями з використанням формул. Щоб зрозуміти порядок розрахунку ефективної процентної ставки за кредитом, можу сказати напевно, що її розмір буде в 1,2-1,5 рази вище річного відсотка переплати за позикою.

В даному випадку враховуються всі витрати по кредиту, починаючи з одноразової комісії і закінчуючи страховими внесками і нотаріальними витратами. Істотний вплив на розмір ефективних відсотків має і процентна ставка по кредиту, яка частково визначається рівнем ризику тієї чи іншої угоди.

Наприклад, позики без довідки про доходи є активами банку з більш високим ступенем ризику, відповідно відсотки за таким кредитним продуктом будуть вище на 2-3% від стандартних умов. Якщо оцінювати річну переплату, то вона може бути істотною. Тому перш ніж приймати будь-яке рішення з оформлення позики, розрахуйте всі свої витрати, пов'язані з угодою і визначте, чи потрібен Вам кредит.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Вартість кредиту або як розрахувати ефективну процентну ставку» — 132 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Вартість кредиту або як розрахувати ефективну процентну ставку публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Вартість кредиту або як розрахувати ефективну процентну ставку Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
132 10.04.17