Відновлення банківського кредитуванняДія кризових явищ на економіку країни поступово відходить у небуття. Планомірне відновлення банківської системи, стабілізація національної валюти, зростання промислового виробництва змушують задуматися про перспективи подальшого розвитку України.

Позитивний вплив на роботу банків має відновлення довіри громадян до фінансових установ, що відображається на підвищенні ліквідності останніх. Маючи достатній запас міцності в формі залучених грошових ресурсів, банки відновлюють кредитні програми. При цьому, на ринку іпотеки та автокредитування працює не більше 20-ти фінансових установ, тоді як видачу беззаставних споживчих позик здійснює всього лише три банки.

Масове кредитування в Україні можливе у разі активного розвитку економіки країни. Необхідні суттєві успіхи в сфері фінансів, що багато в чому залежить від кредитування малого і середнього бізнесу, а так само великих корпоративних клієнтів. Одне можна стверджувати з упевненістю - перші кроки в цьому напрямі зроблено, і результат обов'язково буде.

На яких же умовах здійснюється фінансування бізнесу? Банки кредитують бізнес клієнтів на строк до 3-х років під реальні 22-25% річних. Найбільша активність в цьому сегменті спостерігається з боку російських фінансових установ - Промінвест Банку, ВТБ, Альфа Банку, а так же державних - Ощадбанку та Укрексімбанку. Фінансові установи з іноземним капіталом так само проявляють активність в цій сфері. Але основним стримуючим фактором є все ж високі процентні ставки по позиках, а так само досить повільне відродження економіки України. При цьому банки так само вибрали помірну і зважену політику видачі кредитів. Жорсткість вимог до позичальників на тлі зниження рівня доходів і відповідно платоспроможності останніх іноді призводять до відмов в наданні позик. Тому на сьогоднішній день кредитні програми доступні невеликому обмеженому колу потенційних клієнтів.

Найбільш швидке відновлення спостерігається в автокредитуванні. Для банків - це популярний продукт, який користується постійним попитом. А в зв'язку з короткостроковістю автокредитів і наявністю забезпечення подібних програм, вони ще є і найменш ризиковими вкладеннями грошових коштів для фінансових установ. Видають позики на придбання нових автомобілів близько 20 банків строком до 5-ти років під ефективну процентну ставку 5-15% річних. Низька плата за такими кредитами пов'язана з партнерськими відносинами фінансових установ та автодилерів.

Стан ринку споживчих позик виглядає скромніше на тлі автокредитування. Видають роздрібні беззаставні позики всього лише 3 фінансові установи: Мета Банк, Укрсиббанк і Дельта Банк. Відсотки по таких кредитах все ще «кусаються». Оформити споживчий кредит можна на термін до 1 року під ефективні 66-92% річних.

З огляду на той факт, що ринок нерухомості в Україні все ще перебуває в стані стагнації, іпотечне кредитування перебуває не в кращому своєму становищі. Поодинокі позики на покупку квартир оформлюються терміном 5-10 років під реальні 22,5-23,8% річних.

За прогнозами експертів, пік кредитування можна очікувати до кінця року. При цьому приріст роздрібного портфеля комерційних банків в 2010р., За підрахунками фахівців, складе 8-10%, тоді як кредитний портфель бізнес клієнтів виросте, як мінімум на 15-20%. І такі прогнози вже вселяють оптимізм в надії на поступовий і послідовний вихід України з фінансової кризи.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Відновлення банківського кредитування» — 84 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Відновлення банківського кредитування публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Відновлення банківського кредитування Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
84 10.04.17