Кредит під заставу депозиту для юридичних осібЗ огляду на наслідки фінансової кризи, банки посилюють вимоги до потенційних позичальників на етапі прийняття рішення щодо кредитування. Іноді, фінансові установи не влаштовує об'єкт застави, в інших випадках - фінансово-економічний стан клієнта. З метою мінімізації ризиків банкам доводиться грати на співвідношенні прибутковості і доцільності фінансування тих чи інших проектів.

Найменш ризикованим вважається кредит під заставу депозиту для юридичної особи. Саме ліквідне забезпечення у формі грошових коштів гарантує повернення позики без будь-яких проблем. Зважаючи на значну вигоди фінансування подібних проектів для банків, пропозицій на ринку з кредитування під заставу депозиту більш ніж достатньо. Рішення по таких позиках приймаються досить швидко на підставі мінімального пакету документів:

- Анкети позичальника;

- Балансу (Ф1) та звіту про фінансові результати (Ф2) за рік і останній звітний період;

- Установчих документів юридичної особи;

- При наявності кредитів - довідки з банку про стан заборгованості та відсутності прострочених платежів.

Оформляють кредити під заставу депозиту, як такі, що внесок в банках підприємства, так і юридичні особи, які раніше навіть не співпрацювали з фінансовою установою. Що характерно - депозит може бути оформлений як самим позичальником, так і іншим юридичним і фізичним особою.

До об'єкту застави існують свої вимоги з боку банку:

- Депозит повинен повністю покривати суму кредиту, що видається з урахуванням відсотків;

- Закінчуватися кредит повинен як мінімум за 2 тижні до закінчення терміну вкладу.

Що стосується валюти депозиту і кредиту, то, як правило, банки вимагають оформлення цих продуктів в одній валюті. Але бувають і виключення за умови покриття валютних ризиків фінансової установи (сума кредиту не повинна перевищувати 75% розміру розміщеного вкладу).

За свої послуги по видачі кредиту під заставу депозиту для юридичної особи банк бере маржу (різницю між депозитною ставкою і ставкою по кредиту) в розмірі 2-6% річних. Вона залежить в першу чергу від фінансового стану позичальника та характеристик кредитного продукту. Одноразова комісія за видачу такої позики складе 0,5-1%.

Ми бачимо, що кредит під заставу депозиту має ряд переваг:

- Простота в оформленні;

- Короткий термін прийняття рішення про видачу кредиту;

- Мінімальна комісія банку;

- Відсутність додаткових витрат (страхування, нотаріальне завірення і т.д.).

Тому, якщо Вам потрібні гроші на короткий термін і Ви не проти заробляти на банківський вклад, то кредит під заставу депозиту - саме те, що Вам потрібно!(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредит під заставу депозиту для юридичних осіб» — 88 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредит під заставу депозиту для юридичних осіб публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Кредит під заставу депозиту для юридичних осіб Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
88 10.04.17