Оформляємо фаст-кредитЗайшовши практично в будь-який супермаркет, можна побачити пропозиції банків по кредитуванню на купівлю тих чи інших товарів. Не маючи навіть грошей в кишені, Ви цілком можете піти з вподобаним, наприклад, мобільним телефоном або DVD-плеєром. Оформити фаст-кредит не складає труднощів. Зараз банки не вимагають навіть довідки з місця роботи, цілком достатньо надати паспорт, а так само ідентифікаційний код.

Скорингова система фінансової установи визначає можливість видачі позики, і якщо рішення позитивне - протягом 20-30 хв. Ви маєте можливість отримати покупку в кредит. Процедура надання позики максимально проста, з Вас не зажадають навіть застави. Але у скільки обійдеться оформлення фаст-кредиту? По-різному, все залежить від програм кожного конкретного банку. У разі, коли з супермаркетом укладено договір про співпрацю, останній може компенсувати фінансовій установі частина відсотків або ж процентні витрати повністю. Що дає можливість знизити вартість кредиту для клієнта або ж звести її до нуля.

На які цілі банки видають фаст-кредити? Оформити позику можна практично на всі товари, починаючи з мобільного телефону і фотоапарата, і закінчуючи меблями, великою побутовою технікою, будматеріалами. Споживчі кредити не видають на покупку ювелірних виробів, ПММ, автомобілів та іншої техніки.

Всі придбані в кредит товари мають свою ступінь ризику. Це пов'язано з тим, що шахраї, як правило, звертаються за позикою на дрібну ліквідну техніку, яку легко можна реалізувати. Тому, наприклад, по кредитах на мобільні телефони, ноутбуки, цифрові фотоапарати існує початковий внесок у розмірі 10-20% від суми покупки.

Як погашаються фаст-кредити? Існує два способи виплати споживчих позик:

1) Аннуїтетний - коли оплата позики здійснюється рівними частинами протягом всього строку дії кредитного договору.

2) Класичний - нарахування відсотків на залишок зі зменшенням розміру щомісячного внеску.

Є кілька варіантів оплати фаст-кредиту:

- В касах відділень банку, який видав позику;

- В інших фінансових установах, у тому числі банках-партнерах;

- З використанням терміналів i-box.

Якщо перші два способи оплати зрозумілі, то яким чином можна погашати кредит через платіжні термінали? Все дуже просто. Досить ввести номер Вашого кредитного рахунку і договору позики, вставивши необхідну суму внеску в купюропріемнікк. Важливо знати операційний час роботи фінансових установ. У разі оплати кредиту після закриття каси банку, фінансової установи починає нараховувати штрафні санкції і пені на прострочений платіж.

Де вигідніше оформляти споживчий кредит? Все визначається пропозиціями банків, а так само їх готовністю надавати фінансування. У кожної фінансової установи є свій «цільовий сегмент», в розряд якого Ви можете не потрапити. Потрібно вибирати краще з тих реальних пропозицій, які є на ринку кредитування.

Перед підписанням документів обов'язково читайте всі договори і умови, особливо звертаючи увагу на посилання і текст, набраний дрібним шрифтом. Поцікавтеся можливістю дострокового погашення, а так же розміром штрафів у разі несвоєчасної оплати кредиту. Якщо в договорах зустрічаються незрозумілі формулювання - обов'язково цікавтеся їхнім значенням. Звертайте увагу на розміри комісій:

- Одноразової;

- Щомісячної;

- За обслуговування рахунку;

- За внесення грошей на рахунок;

- За дострокове погашення позики і друг.

Будьте пильні, оформляючи кредит, і пам'ятайте, що зайвий раз, перевіривши інформацію Ви, можливо, позбавляєте себе зайвих витрат в майбутньому.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Оформляємо фаст-кредит» — 79 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Оформляємо фаст-кредит публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Оформляємо фаст-кредит Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
79 10.04.17