Купуємо новобуд в кредитІпотечне кредитування стало одним з найбільш поширених способів покупки квартири в нашій країні. Але не завжди люди мають можливість придбати квадратні метри за високими ринковими цінами. Як варіант - можна купити житло в споруджуваному будинку, де вартість квартири нижче на 20-30% в порівнянні з «вторинки». Крім цього, в новобудовах Ви маєте можливість придбати житло з новим плануванням і великою площею, що максимально влаштує вимоги сім'ї.

Але як взяти кредит під новобуд? Банки кредитують первинний ринок нерухомості, і в той же час висувають більш жорсткі умови надання позики. Перш за все необхідно, щоб будівництво знаходилося на етапі 40-70% готовності; під зелений паркан і виритий котлован позику отримати нереально. Крім цього, фінансова установа перевіряє всю дозвільну документацію на будівництво, оцінюючи свої ризики зведення будинку. Як правило, банки практикують працювати з певними, ретельно перевіреними забудовниками. Тому перш ніж звертатися в ту чи іншу кредитну установу, поцікавтеся, які банки готові інвестувати позикові кошти в будівництво.

Процентні ставки по кредитуванню первинного ринку нерухомості на 1,5-2% вище, ніж за вторинне житло. Тільки після здачі будинку в експлуатацію можливе зниження відсотків до стандартної величиною.

На сьогоднішній день існує два варіанти інвестування в новобуд: придбання цільових облігацій у забудовника або ж участь у фонді фінансування будівництва (ФФБ). Створенням і організацією роботи фонду мають право займатися установи, які володіють ліцензією на право здійснення фінансової діяльності. Обидві схеми інвестування створені з метою контролю за використанням коштів, які інвестуються в будівництво. При викупі квадратних метрів, як через ФФБ, так і в формі цільових облігацій, забудовник не має права підвищувати ціну на придбані площі.

Що надійніше: інвестування через облігації або ж участь у ФФБ? Експерти вважають, що суттєвої різниці в формі капіталовкладень немає. Ризики несвоєчасної здачі об'єкта або ж зупинки будівництва притаманні при будь-якій схемі інвестування.

Для придбання квартири на первинному ринку варто все-таки самому переконатися в наявності всієї дозвільної документації у забудовника:

- Ліцензії Міністерства будівництва;

- Документи на землевідведення (рішення місцевого органу самоврядування);

- Дозвіл на початок будівельних робіт;

- Діючі договори з підрядниками;

- Протокол зборів мешканців прилеглого будинку зі схваленням будівництва.

Що потрібно для отримання кредиту під новобуд? Для банку необхідно надати наступний пакет документів:

- Заяву на кредит;

- Паспорт, ІПН;

- Свідоцтво про шлюб (розлучення);

- Довідку про заробітну плату за 6 міс;

- Договір з ФФБ або забудовником за схемою цільових облігацій.

Крім цього позичальнику необхідно іметь20-30% вартості нерухомості в якості початкового внеску. При розрахунку суми кредиту, враховуйте, що середньомісячні внески за позикою не повинні перевищувати 40-50% загальних доходів Вашої родини.

А ось брати чи кредит на новобудови - вирішувати Вам.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Купуємо новобуд в кредит» — 106 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Купуємо новобуд в кредит публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Купуємо новобуд в кредит Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
106 10.04.17