У чому вигідніше брати кредит?Перш ніж приймати рішення по оформленню кредиту в банку, необхідно визначитися з валютою майбутнього позики. Ця, на перший погляд, другорядна складова банківської позики займає одну з ключових позицій в Ваших витратах.

Від валюти кредиту безпосередньо залежить процентна ставка по позиці, а так же відсоток переплати. Все це впливає на вартість позики. Тому, перш ніж зупиняти свій вибір на якійсь конкретній кредитній програмі, оцініть пропозиції різних банків, порівнявши процентні ставки в розрізі валют, а так само реальні переплати по позиках.

Але в якій валюті вигідніше брати кредит? Однозначної відповіді тут бути не може. Звичайно, кредитування в гривні коштує дорожче на 3-5%, але разом з цим оформляючи позику в національній валюті, Ви уникаєте валютних ризиків. Криза показала, як необачно ми раніше відносилися до валютного кредитування. І в той же час в розрізі долара США і євро, остання валюта в якості валюти позики дешевше на 1-2%. Коливання курсів іноземних валют складно передбачити: одні експерти стверджують, що в перебігу 6-8 міс. буде спостерігатися зміцнення позицій євро і тому в доларах США найвигідніше брати позики; інші - бачать перспективи за євро у зв'язку зі зміцненням економіки Америки.

Але якби можна так просто спрогнозувати коливання курсів іноземних валют, то банківської кризи в 2008-2010р. можна було б уникнути. Одне скажу напевно - отримуючи дохід у валюті, Ви тим самим уникаєте валютних ризиків, оформляючи кредит в доларах США або євро. Ще одним прийнятним варіантом валютного кредитування є короткостроковий характер позики. У разі отримання позики терміном 1-3 роки, Ви мінімізуєте ризики валютних коливань, тим самим зменшуючи втрати від зміни курсів валют.

У довгостроковій перспективі фахівці прогнозують подальше зниження вартості гривневих кредитів з поступовим вирівнюванням процентної ставки по позиках в національній валюті з відсотками в доларах США і євро.

Зміцнення гривні дасть можливість нівелювати ризики валютних коливань. Але поки що вартість кредитів в національній та іноземній валюті істотно відрізняються. Експерти вважають прийнятим варіантом оформлення позики в доларах США або євро. З надалі перекладом в гривню. При зниженні процентних ставок за кредитами в національній валюті.

У будь-якому випадку слід пам'ятати, що крім відсоткової ставки Вам доведеться ще оплачувати ряд комісій і додаткових платежів:

- Одноразову комісію за видачу позики - 1-2%;

- Експертну оцінку об'єкта застави - до 500 грн .;

- Нотаріальні витрати з оформлення застави - 1500-2000 грн .;

- Державне мито - 1% від вартості нерухомості;

- Відрахування до Пенсійного фонду - 1% від вартості житла;

- Страховка квартири - 0,2-0,3% від оціночної вартості об'єкта;

- Страхування життя позичальника - в залежності від переліку ризиків - 0,015-0,1% від суми кредиту.

Для того, щоб розрахувати реальну процентну ставку і переплату по кредиту в тій чи іншій валюті, слід скласти всі витрати і оцінити їх співвідношення до суми кредиту, виходячи з певного терміну позики. Надалі варто переглянути Ваші можливості з обслуговування такої позики.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «У чому вигідніше брати кредит?» — 153 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. У чому вигідніше брати кредит? публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із У чому вигідніше брати кредит? Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
153 10.04.17