Компанія Мить Кредит: особливості надання мікропозикВідмітною особливість мікропозик є та обставина, що видаються вони в гранично стислі терміни. Для отримання грошових коштів не вимагається надання документів, що підтверджують платоспроможність позичальника.

У загальному випадку дані позики необхідні громадянам для вирішення раптово виниклих фінансових труднощів, за допомогу в фінансові організації клієнти звертаються, якщо час виступає в якості стратегічного ресурсу. Надання мікропозик не передбачає, крім того, пошук поручителів, надання заставного майна, перерахування додаткових комісій.

Значна частина столичного ринку вищеописаних позик обслуговується компанією від неї набирають попуял. Структура не є банком, власник фірми - французька інвестиційна група «Direct Group». Головний офіс організації знаходиться в Москві, грошові кошти передаються жителям не тільки столичного регіону, а й громадянам, які проживають в Тулі, Новомосковську, Єкатеринбурзі та інших російських міст. Компанія Мить Кредит видає кошти в розмірі від 3 до 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, існує дві основні кредитні програми:

• з одноразовим погашенням боргу;

• передбачають погашення заборгованості рівними частими.

У першому випадку мова ведеться про видачу сум від 3 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, термін дії договору складається на розсуд клієнта, 25-35 днів. Відсоткова ставка на весь період використання кредиту 28-38 відсотків - залежно від терміновості погашення боргу.

В рамках напрямку погашення боргу аннуїтетнимі платежами клієнти отримують від 5 до 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, повернути борг необхідно протягом 12-24 тижнів. Погашення позики здійснюється рівними частинами з періодичністю в 2 тижні. Процентна ставка коливається, в залежності від термінів погашення боргу, від 35 до 44 відсотків. Постійні клієнти компанії можуть розраховувати на надання мікропозик з лімітом в 50 тисяч рублів на максимально вигідних умовах.

Яким чином позичальники отримують кошти? На офіційному ресурсі компанії Мить Кредит розміщена анкета - заповнену форму користувач мережі відправляє менеджеру організації. Після розгляду заявки співробітники компанії зв'язуються з потенційним позичальників, менеджер приходить на зустріч у зручний для клієнта час. Сторони укладають угоду, один примірник якого залишається на руках у позичальника. Запитувана сума видається в офісі компанії Мить Кредит, перекладається за допомогою системи «Контакт» або ж зараховується на банківський рахунок клієнта.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Компанія Мить Кредит: особливості надання мікропозик» — 67 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Компанія Мить Кредит: особливості надання мікропозик публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:13 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Кредит на виконання державного контракту в Україні зараз, разом із Компанія Мить Кредит: особливості надання мікропозик Кредитні карти з нарахуванням бонусних миль відкривають.
Автор: admin
67 27.03.16