Споживчий кредит: особливості оформлення та виплатиНерідко, відвідуючи супермаркет побутової техніки, ми бачимо всякого роду акції та знижки на різні товари. Як правило, їх ще можна оформити в кредит безпосередньо в магазині. Вам допоможуть зорієнтуватися з терміном позики виходячи з доходів родини і можливостей погашення. Потім запропонують підписати кредитний договір і договір застави побутової техніки, після чого банк проведе перерахування коштів на рахунок супермаркету в якості оплати за покупку. А через кілька днів довгоочікувану техніку Вам доставлять додому. Ну чим незручно? Ви купуєте товар зі знижкою, та ще й з відстрочкою платежу. Все добре до певного моменту, коли техніка не вийде з ладу. Ремонт в такому випадку проводиться на стандартних умовах - по гарантії виробника. Але що робити, якщо побутова техніка не ремонтується? Необхідно звертатися в магазин і проводити заміну або повернення грошей.

А як бути з оформленою в заставу покупкою? Всі ці деталі регламентуються Законом «Про захист прав споживачів». Крім цього, можливість заміни придбаного товару передбачена кредитним договір з банком. В такому випадку, Вам просто потрібно звернутися до фінансової установи з заявою про зміну об'єкта застави. Після вибору нової моделі техніки Ви повинні будете переподпісать договір застави. Якщо все ж вирішили повернути гроші за покупку, в такому випадку кошти, отримані за товар, Ви зобов'язані використовувати виключно на повне погашення позики. До речі, згідно з чинним законодавством, якщо товар був повернутий протягом 14 днів з моменту придбання клієнт не несе ніяких комісійних витрат за винятком відсотків за кредитом за фактичний термін користування позикою.

Що стосується погашення позики, то всі умови оплати передбачені кредитним договором. Як правило, позичальник зобов'язаний вносити платежі щомісяця на певну дату. Набагато зручніше, коли банки передбачають можливість оплат в якийсь період часу, наприклад, з 1-го по 10-е число місяця. Але якщо Ви не в змозі оплачувати позику у визначений договором день, звертайтеся до фінансової установи за зміною графіка, який буде адаптований до різних строків Ваших грошових надходжень.

У разі, коли клієнт ухиляється від погашення кредиту, в роботу підключаються співробітники відділу по роботі з дебіторською заборгованістю або колекторські компанії, налагоджуючи телефонний або ж письмовий контакт з позичальником. Якщо ж спроби зв'язатися з клієнтом не увінчалися успіхом - роботу продовжує служба безпеки банку, яка намагається встановити особистий контакт з неспроможним позичальником без звернення до суду.

Але коли перші два етапи активних дій фінансової установи не вирішили проблему, в подальшому працює юридична служба, яка звертається з позовом до суду про стягнення купленого товару і погашення кредиту з урахуванням штрафних санкцій. В даному випадку, крім того, що позичальник втратить покупку, він ще отримає далеко не хороші відгуки про себе в якості окремих пунктів кредитної історії. Подальше поширення інформації про клієнта через БКІ зробить практично неможливим отримання кредиту такому позичальнику. І вийде так, що через несвоєчасну оплату за побутову техніку або мобільний телефон, людина не зможе в майбутньому оформити позику на нерухомість або автомобіль.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Споживчий кредит: особливості оформлення та виплати» — 87 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Споживчий кредит: особливості оформлення та виплати публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Споживчий кредит: особливості оформлення та виплати Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
87 10.04.17