Як змінити кредитора, або рефінансуємо займЗниження процентних ставок по банківських кредитах дасть можливість позичальникам отримати нову позику на більш привабливих умовах, з погашенням діючої позики. Заради економії на щомісячних відсотках клієнти готові витрачати свій дорогоцінний час і займатися оформленням кредиту.

Але воно напевно того варто. Якщо розрахувати розмір переплати по позиці на суму 100 тис. Дол. США терміном 15 років під 15% річних і 11% річних, то різниця може складати десятки тисяч доларів. Однак отримати рефінансування може виявитися не так вже й просто.

Гарного позичальника, у якого відсутні прострочені платежі, банки відпускати не хочуть. Навіщо втрачати процентні доходи, коли можна домовитися? Як правило, в разі звернення клієнта з проханням про надання рефінансування, фінансові установи розглядають можливість залишити хороший кредит у себе в портфелі за рахунок прийняття компромісного рішення щодо умов позики.

Дійсно, багато українських банків змушені продавати дорогі кредити, тому що на відміну від фінансових установ з іноземним капіталом, у них немає можливості отримувати дешеві ресурси.

Чи можна рефінансувати кредит без дозволу банку-кредитора? Звичайно, простіше і без зайвих ризиків це робиться з довідкою-згодою іпотекодержателя. Але в разі, якщо отримати такий документ не вдасться, можна намагатися домовитися з кредитором про проведення операції по більш складною схемою.

Необхідно, щоб після видачі нового кредиту на лояльних для клієнта умовах, представник банку разом з позичальником і співробітниками відділу інкасації спеціальною машиною доставили гроші в банк-іпотекодержатель в рахунок погашення кредиту.

І тільки після цього може бути знята заборона на відчуження першим кредитором для реєстрації іпотеки фінансовою установою - іпотекодержателем другої черги. Ризики такої угоди на порядок вище. І в той же час, для того, щоб роздобути відповідальних і якісних позичальників, банки погоджуються на, подібного роду, операції.

Хто ж може отримати рефінансування? Чи існують які-небудь критерії відбору нових позичальників? Звичайно, перекредітовивать клієнтів погоджуються далеко не всі фінансові установи. Багато банків досить обережно ставляться до такого способу поповнення свого кредитного портфеля.

Все пов'язано з тим, що не завжди є можливість отримання від позичальника об'єктивної і достовірної інформації про його кредитної історії в банку-кредиторі. А ті довідки, які надаються клієнтом, можуть не відповідати дійсності, в зв'язку з бажанням іпотекодержателя позбудеться від «поганого» кредиту.

У будь-якому випадку, для отримання рефінансування фінансової установи, крім стандартного пакета документів на отримання банківського кредиту, запросить наступне:

- Довідку з банку-кредитора про стан заборгованості по існуючому займу;

- Договір іпотеки;

- кредитний договір;

- Дозвіл кредитора на наступну іпотеку;

- Діючі договори страхування;

- Банківські виписки або квитанції про оплату щомісячних внесків.

У разі прийняття кредитором позитивного рішення про надання рефінансування, необхідно буде оновити довідку про стан заборгованості та дозвіл на наступну іпотеку на момент проведення операції. Актуальність даних документів дає можливість знизити ризики банку позбутися забезпечення по кредиту.

Звичайно, утримати позичальника, заборонивши перекредитування, можна. Але це не той шлях, який створює банку позитивну репутацію і збереже лояльність клієнтів. Перш за все, необхідно домовлятися і шукати компроміси за умовами кредитування. І тоді вдячний клієнт прийде знову за послугами фінансової установи.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як змінити кредитора, або рефінансуємо займ» — 100 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як змінити кредитора, або рефінансуємо займ публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Як змінити кредитора, або рефінансуємо займ Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
100 10.04.17