Переваги та недоліки автокредитуБажаєте отримати кредит? Без проблем. Іпотека, споживчу позику, автокредит? Банки активно залучають клієнтів низькими відсотками, лояльними умовами, простотою оформлення, а так само економічною вигодою кредитування.

Але є і фінансові установи, які, на перший погляд, явно демпінгують в умовах надання автокредитів. Наприклад, пропонують річну відсоткову ставку на рівні 10-12% річних, але при цьому замовчують про необхідність оплати щомісячної комісії за обслуговування позикового рахунку в розмірі 0,99%. При цьому відсоток комісійних відрахувань розраховується не із залишку боргу, а з усієї суми кредиту. У підсумку отримуємо 23-25% річних по автокредиту, який виявився найбільш вигідним.

Трапляються пропозиції на ринку автокредитування з видачі позик на покупку транспортного засобу без початкового внеску (можливо за умови надання додаткового забезпечення). Як правило, такі кредити є дорожчими в порівнянні зі стандартними умовами кредитування.

Приховані комісії мають місце і, в так званих, безпроцентних позиках. Тому, перш ніж приймати рішення щодо оформлення автокредиту, поцікавтеся тими витратами, які Вам доведеться понести. Попросіть надати кредитний договір для ознайомлення. Це допоможе Вам оцінити реальну вартість майбутнього кредиту.

Автокредитування вигідно всім сторонам угоди: кредитору, позичальникові і автосалону. Останній отримує виручку від реалізації транспортного засобу, банк - процентні доходи від виданої позики, позичальник ж здійснює довгоочікуване придбання за рахунок кредитних коштів.

При покупці автомобіля в кредит не варто забувати про обов'язкове страхування транспортного засобу. Розрахунок страхового внеску до договору КАСКО здійснюється виходячи з реальної ринкової вартості авто (7-9% на рік).

Багато банків вимагають ще й «автоцивілку», при чому низькі відсотки по автокредиту можуть бути компенсовані за рахунок далеко не ринкових умов з обов'язкового страхування транспортного засобу в пов'язаних з фінансовою установою страхових компаніях.

Ще однією «прийомом» банкірів може бути вимога з придбання охоронної сигналізації, яка є обов'язковою для страхування машини від угону і матеріального збитку. Причому потрібне обладнання необхідно буде купувати в рекомендованої компанії в зв'язку з наявністю обмеження по маркам сигнальних систем.

З огляду на практичну відсутність права вибору страховика, позичальнику слід звертати увагу на умови договору страхування:

- Перелік ризиків, які підлягають страховому покриттю;

- Умови оплати страхових внесків;

- Порядок виплати страхового відшкодування;

- Зміна розміру суми в результаті виплати страхового відшкодування;

- Наявність франшизи і її розмір.

Звичайно, в разі, якщо Вас не влаштовують умови страхування, Ви маєте право змінити страхову компанію, але в підсумку може виникнути така ситуація, що доведеться міняти банк.

З огляду на всі умови надання автокредиту, вибирайте ту фінансову установу, яка найбільше підходить Вам. За рахунок кредиту, Ви цілком можете зробити своє бажання реальністю. Головне захотіти.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Переваги та недоліки автокредиту» — 93 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Переваги та недоліки автокредиту публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Переваги та недоліки автокредиту Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
93 10.04.17