Кожен наступний кредит дешевше: міф чи реальність?Споживчий кредит уже давно і надійно закріпився в нашому житті. Деякі люди не уявляють свого майбутнього без позики. Це можливість придбати побутову техніку, зробити ремонт, купити автомобіль, або просто поїхати на відпочинок за кордон.

Чому б не дозволити собі зараз те, що можна оплатити в майбутньому? І люди користуються такою можливістю. За статистикою експертів, кожен шостий українець має мінімум один споживчий кредит. Багато - користуються одночасно кількома позиками. Чи отримують такі клієнти будь-які бонуси, або заохочення?

У нашій країні поступово формуються партнерські відносини між клієнтом та фінансовою установою, які грунтуються в першу чергу на довірі. Якщо раніше потенційного позичальника цікавила ціна кредиту, то зараз важливу роль відіграє ставлення співробітників банку до клієнтів, атмосфера фінансової установи, а так само виконання зобов'язань з боку кредитора.

Деякі банки все ще працюють по-старому: залучаючи нових клієнтів, але при цьому не особливо піклуючись про старих. Багато позичальників не отримуючи достатньої уваги і сервісу, просто переходять до інших кредиторам, або погасивши позику зовсім йдуть з банку. Цю систему поступово перебудовують фінансові установи з іноземним капіталом. Вони працюють на перспективу, практикуючи побудова довгострокових відносин з клієнтами.

Процентні ставки по позиках знаходяться все ще на високому рівні, що не дає можливість говорити про лояльність умов банківського кредитування. Позитивним є той момент, що з прийняттям Постанови НБУ «Про інформування клієнтів про всі витрати по позиці, а так само реальної переплати», фінансові установи поступово стали відмовлятися від додаткових комісій і платежів.

Чисті відсотки - ось те ідеальне пропозицію для позичальника, який неодноразово кредитувався в банку. Крім цього, умови по знову видається позикою повинні бути більш лояльні, ніж за попередньою. Кредитор, як правило, знижує процентну ставку на 0,5-2% для того, щоб утримати клієнта, маючи в своєму розпорядженні його довірою і хорошим ставленням.

Звичайно, важливим залишається питання фінансової дисципліни позичальника. Рівень відповідальності останнього визначається його кредитною історією. Варто тільки запросити необхідну інформацію в БКІ, і реальний портрет клієнта в наявності.

вою незаплямовану репутацію позичальник може використовувати для отримання позики в іншому банку. Однак йому необхідно буде переконати фінансова установа в своїй відповідальності і фінансової дисципліни. Форми таких підтверджень вибирати позичальнику, проте їх наявність є вже позитивним моментом в побудові майбутніх відносин з кредитором.

Інший варіант лояльності банку - це швидке прийняття рішення по кредиту з мінімальним пактом документів, а так само збільшення термінів фінансування. Якщо стандартні умови видачі кредиту передбачають 5 річний термін користування позикою, то для «старого» клієнта він може становити і всі 7 або 10 років.

Крім цього фінансові установи можуть бонусіровать своїх хороших клієнтів кредитними картками на пільгових умовах користування або ж іншими банківськими продуктами, які необхідні останньому. Іноді кредитні установи навіть практикують розіграші цінних призів та проведення конкурсів, які є інструментами банків у формуванні лояльності клієнтів.

Співдружність «банк-клієнт» покликане залишатися цілісним механізмом, елементи якого доповнюють один одного, створюючи гармонію і розуміння.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кожен наступний кредит дешевше: міф чи реальність?» — 83 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кожен наступний кредит дешевше: міф чи реальність? публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Кожен наступний кредит дешевше: міф чи реальність? Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
83 10.04.17