Кредити для співробітників компанійБезвідсоткові кредити для співробітників компаній можливі? Чи реально отримати гроші від роботодавця без з'ясування цілей позики і планів по їх використанню? Так, насправді такий спосіб мотивації співробітників успішно практикується в Україні і вже приносить певні результати.

Хто може отримати безвідсоткову позику? З огляду на той факт, що кредитування працівників компанії є в першу чергу інструментом заохочення, бонусування, визначальну роль в ухваленні рішення грають заслуги і послужний список людини.

Звичайно, на етапі випробувального терміну співробітника підприємство навряд чи захоче надавати будь-яке додаткове фінансування. Але якщо Ви займаєте певну посаду, маєте достатній досвід роботи в компанії, з Вами вважаються і Вас цінують, тоді цілком можете розраховувати на позику.

Деякі покупки в кредит співробітників компанії можуть приносити користь роботодавцю, наприклад, автомобіль, ноутбук, мобільний телефон. І в той же час перевірити цільове використання позики не так то просто. Кредитування на пільгових умовах придбання житла практикують поки ще одиниці. Керівники підприємств все ще не готові до таких великих інвестицій, іноді простіше зняти квартиру для співробітника на певний термін.

Що собою являє процедура видачі безвідсоткового кредиту співробітнику компанії? Нічого складного в такій формі кредитування насправді немає. Оформляється договір позики, який служить підставою для надання позики. При погашенні кредиту можлива видача квитанцій, які свідчать про оплату. Якщо матиме місце неспроможність позичальника і невиконання ним договірних зобов'язань, то заборгованість співробітника може бути погашена за рахунок його заробітної плати або премії.

Кредитують співробітників не тільки компанії, але і фінансові установи. Банки готові видавати позики на пільгових умовах: відсотки по позиці на 3-5% нижче стандартних. Крім цього, фінансові установи, як правило, не вимагають від своїх співробітників оплати страховки і різного роду комісій. У разі, коли людина звільняється - процентна ставка по кредиту стає ринковою.

Чи вигідно брати або ж пільговий кредит безвідсотковий від роботодавця? Однозначно, відповіді на це питання немає. Звичайно, коли сума позики не велика і зобов'язання можуть бути погашені в короткі терміни, Ваша залежність від компанії мінімальна.

Але якщо Ви вирішили взяти таким чином іпотеку на 20-30 років, пам'ятайте, що звільниться з роботи, отримавши стандартні умови позики, буде не просто. Внесок за позикою збільшиться в 1,5-2 рази і обслуговувати його Ви навряд чи зможете. Тим більше при зміні місця роботи є певні ризики не «прижитися» в новому колективі. І тоді кредит в один момент може перетворитися на непосильну фінансову тягар.

Роботодавці так само складні, наприклад, способів мотивації співробітників. Не завжди є сенс відволікати з обороту грошові кошти, які можуть приносити прибуток фірмі. Деякі керівники замінюють пільгове кредитування іншими способами заохочення співробітників (бонуси, премії, доплати). Мотивація здійснюється вибірково, виходячи з результатів роботи кожного.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредити для співробітників компаній» — 94 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредити для співробітників компаній публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Кредити для співробітників компаній Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
94 10.04.17