Який графік погашення кредиту вибрати: ануїтет або класику?На етапі оформлення банківського кредиту у Вас, як правило, є можливість вибору графіка погашення. Фінансові установи пропонують в більшості випадків аннуїтетниє схеми оплати позики, аргументуючи такий вибір більш лояльними внесками за позикою, що не створюватиме незручності позичальнику. Крім цього останньому не потрібно буде запам'ятовувати розмір щомісячних платежів - в даному випадку внесок по кредиту фіксований на протязі всього періоду оплати позики. Але чи так це? Наскільки вигідною є аннуітетна схема погашення позики? Насправді, якщо розрахувавши відсоток переплати по кредиту з використанням різних графіків, ми отримаємо подорожчання позики при ануїтетною схемою, як мінімум, на 20% в порівнянні з класикою. У першому випадку розмір щомісячних погашень є постійним. При цьому в початковий період Вам доведеться оплачувати в повному розмірі відсотки на залишок і невелику частину тіла кредиту. У міру зниження відсотків буде збільшуватися сума погашається основного боргу.

Класична схема кредитування передбачає великі початкові платежі за рахунок використання методу нарахування відсотків на залишок. У міру зниження суми погашення тіла кредиту, зменшується розмір нарахованих відсотків і відповідно сума внеску.

Ануїтет краще для тих клієнтів, у яких на момент видачі кредиту будуть істотні витрати на оплати страховок, нотаріальних послуг, комісій ріелтора і друг. Крім цього, той чи інший графік погашення позики визначає кредитний комітет фінансової установи. Банки приймають рішення на підставі можливостей позичальника оплачувати кредит, виходячи з доходів останнього. Однозначно ануїтет дорожче за рахунок оплати банку на початковому етапі в більшій частині відсотків і погашення основного боргу в основному в кінці терміну. При цьому позичальник отримує можливість відсунути фінансове навантаження на більш пізній період. Звичайно, перш ніж приймати рішення про вибір певного графіка оплати позики, уважно прочитайте кредитний договір, звернувши увагу на можливість дострокового погашення позики. Трапляються ситуації, коли підписав всі необхідні документи про надання кредиту, позичальник отримує інформацію про те, що при ануїтетною схемою у нього немає права на дострокове погашення позики. А розрахувавши переплату по кредиту, людина бачить все 200%.

Найгірше, коли позичальник дізнається про всі особливості оплати позики занадто пізно. Клієнт повинен мати право вибору, володіючи інформацією про переваги та недоліки схем погашення кредиту. Звичайно, у людини може створитися ілюзія економії аннуітеного графіка погашення позики. А все тому, що платіж в такому випадку буде на 15-30% нижче класичної схеми. Але реальна переплата по ануїтету завжди більше. Зручний такий графік оплати позики в разі коротких термінів фінансування (1-3 роки). Переплата в порівнянні з класикою буде мінімальною (до 3%).

Вибирати в будь-якому випадку Вам. Зваживши всі переваги, і адекватно оцінивши недоліки, приймайте рішення, яке максимально влаштовує Вас.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Який графік погашення кредиту вибрати: ануїтет або класику?» — 156 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Який графік погашення кредиту вибрати: ануїтет або класику? публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Який графік погашення кредиту вибрати: ануїтет або класику? Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
156 10.04.17