Чому банки відмовляють в отриманні кредиту?Трапляються в житті випадки, коли без банківського кредиту просто не обійтися. Скрутна фінансова ситуація змушує шукати вихід. А найпростіший спосіб вирішення такої проблеми - звернутися до фінансової установи за отриманням позики. Ви зібрали всі необхідні документи, заповнили заявку на кредит і набралися терпіння в надії на позитивне рішення банку. Але яким буде Ваше розчарування, коли замість довгоочікуваного рішення фінансових проблем - отримуєте відмову в наданні позики.

Причин небажання банку оформити кредит може бути кілька:

- Пропонований заставу не влаштовує банк з будь-яких причин;

- Фінансовий стан позичальника не відповідає заявленій сумі кредиту;

- Сфера діяльності клієнта є ризиковою для кредитних аналітиків фінансової установи;

- Низький рівень офіційних доходів, неможливість документального підтвердження «тіньових» грошових надходжень;

- Негативна інформація про позичальника з БКІ (Бюро Кредитних Історій).

Співробітники банку, як правило, не коментують причину відмови для того, щоб не провокувати агресію з боку клієнта. Проаналізувавши всі свої позитивні і негативні сторони, можете самі зрозуміти, що так не влаштовує фінансова установа.

Багато питань у банкірів викликає запропоноване забезпечення. Банки неохоче кредитують "первинку" з розрахунком на те, що забудовник може не закінчити будівництво, а неліквідний заставу в якості недобудови нікому не потрібен. Досить таки не просто оформити позику на старий автомобіль. Це пов'язане пов'язано зі складнощами в оцінці технічного стану такого застави, а так само визначенні його ринкової вартості. Особливо, це має відношення до автомобілів, які закуповуються для роботи в таксі або для здійснення міжнародних перевезень, амортизаційний знос такого транспорту досить великий.

Відчувається і нелюбов банків до товарних кредитів. І це зрозуміло, тому що за статистикою кожен третій займ на придбання мобільного телефону - проблемний. До подібного роду ризиковим товарів відносяться так само ноутбуки, цифрові фотоапарати, відеокамери і т.д. Але якщо Ви все ж бажаєте купити в кредит один з таких видів товару, тоді простіше буде оформити нецільовий споживчий займ або звичайну кредитну карту.

У будь-якому випадку, пам'ятайте, що відмова в наданні кредиту однієї фінансової установи не означає, що позику Ви не отримаєте взагалі. В Україні працює близько 170 банків. У кожної фінансової установи своя кредитна політика і цільовий сегмент позичальників для надання позик. Тому, не втрачайте надію в своїх починаннях, і успіх обов'язково прийде до Вас.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Чому банки відмовляють в отриманні кредиту?» — 84 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Чому банки відмовляють в отриманні кредиту? публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Чому банки відмовляють в отриманні кредиту? Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
84 10.04.17