Оформляємо кредит.Рішення про оформлення кредиту вже прийнято, необхідна дрібничка - підписати потрібні документи і отримати гроші. Але не все так просто насправді.

Спочатку, Ви повинні приділити достатньо часу і уваги на вибір кредитора, так як від цього залежить ціна кредиту, умови обслуговування боргу і в кінцевому підсумку Ваші витрати і комфорт. Вам не потрібна головний біль і зайве занепокоєння? Тоді почніть саме з моніторингу та аналізу ринку кредитних послуг в Вашому регіоні.

Для отримання позики можна звернутися як в банк, так і в альтернативне фінансова установа (ломбард, кредитна спілка, брокерське агентство і т.д.). Але як показує практика, банки більш скрупульозно ставляться до вибору потенційного позичальника, тому отримати там кредит складніше. Для успішного вирішення Вашого питання важливо документально підтвердити офіційні доходи сім'ї, а неофіційні грошові надходження можна показати через наявність активів (нерухомість, авто, техніки, золота, заощаджень і т.д.). Але за умови прийняття банком позитивного рішення, вартість кредиту, як правило, в 1,5-2 рази нижче, ніж в інших фінансових установах.

Що стосується ломбардів, кредитних спілок, посередницьких фірм, то ці організації більш охоче, без зайвої тяганини і бюрократичних процедур кредитують населення. Для них не настільки важливі Ваші офіційні грошові надходження і стоси фінансових документів. Але ось запорука, який в два, а то і в три рази покриває розмір позички, вони у Вас попросять. І в разі виникнення прострочення - реалізують без зайвих проблем.

Важливим при виборі кредитора є і репутація фінансової установи. Перед тим, як почати співпрацю з тією чи іншою організацією з питання отримання кредиту, не полінуйтеся розпитати знайомих, що вони чули про це кредиторі, а так само почитайте тематичні форуми в інтернеті на предмет наявності негативних відгуків.

Для чого це Вам? У Ваші плани не водить детальне вивчення репутації кредитора. Ви ж не плануєте розміщувати депозит, і ризиків начебто немає. Але це тільки здається, що оформляючи кредит в тому чи іншому фінансовій установі, Ви нічим не ризикуєте. Підписуючи кредитний договір і договір іпотеки, Ви тим самим погоджуєтеся з умовами фінансової організації, берете на себе ряд зобов'язань. При цьому права кредитора можуть обмежувати Ваші права, а іноді і суперечити Цивільному Кодексу. Уже забули, як банки в односторонньому порядку піднімали процентні ставки по позиках через збільшення вартості фінансових ресурсів на внутрішньому ринку? А то, що у них в достатній кількості є іноземний капітал, вартість якого 2-3% річних, історія замовчує. Але хто ж винен в цьому? А самі клієнти. Вони підписували договори з фінансовими установами, особливо не вникаючи в їх суть, або ж погоджувалися із запевненнями менеджерів цих організацій, які переконували в невикористанні сумнівних пунктів на практиці.

Тому, слід пам'ятати, що всі Ваші відносини з кредитором повинні бути оформлені виключно в документальній формі. У договорах не повинно бути двозначних або незрозумілих Вам формулювань. Необхідно щоб умови отримання і погашення кредиту були прописані чітко, так як і Ваші права. І обов'язково переконайтеся в порядності фінансової установи, перед тим як зробити свій остаточний вибір. Пам'ятайте, поспішність в цій справі зайва.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Оформляємо кредит.» — 83 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Оформляємо кредит. публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Оформляємо кредит. Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
83 10.04.17