Скільки реально коштує кредит?Ось уже на певному етапі оформлення кредиту Вас цікавить питання: «А скільки мені обійдеться отримання позики?», Або ж «Яка реальна переплата по кредиту?» Добре, коли вартість позики Вас зацікавила на етапі вибору фінансової установи, а не під час отримання позички. Це пов'язано з тим, що часто трапляються випадки несумлінного консультування потенційних клієнтів співробітниками банків, або ж надання неповної інформації, що стосується реальної вартості кредиту. Для чого фінансові установи вводять додаткові приховані комісії? А все дуже просто. Банкам необхідно «залишатися в ринку». А якщо такої можливості немає, що пов'язано в першу чергу з високою ціною залучених фінансових ресурсів, банківські установи змушені «ховати» комісії від очей потенційних позичальників. Для того, щоб піти від зайвих розтрат, слід пам'ятати про можливі додаткові витрати при отриманні кредиту:

- Одноразова комісія - 1-3% річних від суми кредиту;

- Страхування об'єкта застави - 0,2-0,5% річних від оціночної вартості майна;

- Нотаріальні витрати - 200-400 дол .;

- Страхування життя позичальника, страхування титулу - 0,1-0,3% річних від суми кредиту;

- Плата за обслуговування кредиту 0,2-1% щомісяця;

- Комісія за внесення грошей в рахунок погашення позики - 0,1-0,5% одноразово;

- Комісія за дострокове погашення кредиту - 1-3% річних суми дострокового погашення;

- Комісія за видачу траншу за кредитною лінією - 0,2-0,4% одноразово;

- Плата за обслуговування позикового рахунку до 1% в місяць.

Крім цього, при отриманні кредиту через посередника (брокера) Вам доведеться викласти ще 6-10% від загальної суми позики. А коли Ви вже з головою поринули в «кредитну кабалу» і у Вас виникли проблеми з погашеннями, дивіться пункти кредитного договору зі штрафними санкціями.

А банки в свою чергу, не пропустять можливість покарати недбайливого позичальника. І так Ви виявляєте штраф за несвоєчасне погашення, пеню за прострочений платіж, комісії за внесення коштів після планової дати погашення. А деякі фінансові установи навіть практикують підвищення процентної ставки по кредиту на 1% за кожен факт прострочення. Ось Ви і порахуйте, у скільки реально може обійтися позика. За умови, що банки декларують кредитування національної економіки під 21-30% річних, реальні витрати складуть в 1,5-2 рази більше.

Для того, щоб максимально убезпечити себе від непередбачених витрат при отриманні кредиту, уважно читайте документи, які Вам пропонують підписати банкіри. А ще краще попросити проект кредитного та іпотечного договорів на етапі отримання інформації щодо умов оформлення позики і проконсультуватися з юристом. Реальна і об'єктивна оцінка всіх «за» і «проти» кредитування, дасть можливість уникнути помилок, за які потім доведеться розплачуватися десятиліттями.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Скільки реально коштує кредит?» — 79 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Скільки реально коштує кредит? публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Скільки реально коштує кредит? Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
79 10.04.17