Поручительство по кредиту: чи потрібне воно Вам?Звернувшись в банк за отриманням кредиту, Ви стикаєтеся з тим, що співробітники фінансової установи починають висувати умови оформлення позики, одним з яких є наявність поручителя. Хто такий поручитель? Для чого банку потрібні сторонні люди-гаранти, коли Ваших доходів більш ніж достатньо для погашення кредиту?

Тут важливо розуміти, що банк - це в першу чергу кредитна установа, яке займається продажем найбільш ліквідного товару в світі - грошей, купуючи при цьому ризики. Для мінімізації останніх, фінансовим установам необхідні люди, які могли б гарантувати своєчасні погашення виданих кредитів. Ризики притаманні в нашому житті завжди і всюди. Навіть стабільна високооплачувана робота, яка дозволяє Вам крім погашення позики створювати додаткові грошові накопичення, не гарантує забезпеченого майбутнього та своєчасність оплат. Завжди існують, нехай мізерні, але все ж ризики важкої хвороби, втрати працездатності, звільнення з роботи, істотної втрати матеріальних цінностей і т.д. Саме в таких складних життєвих ситуаціях позичальника, банківські установи та розраховують на поручителя по кредиту.

Поручитель - це людина, яка бере на себе солідарну відповідальність разом з позичальником щодо погашення позики. В даному випадку солідарність означає рівноправність. Тобто при виникненні в клієнта банку будь-яких проблем з проведенням платежів по кредиту, обов'язки з погашення заборгованості лягає на поручителя.

Тому, приймаючи рішення з питання можливості виступити поручителем за кредитом, задумайтеся, чи потрібне воно Вам? Кредитні зобов'язання беруться, як правило, на десятки років, а прогнозувати, як складеться ваше життя в такій далекій перспективі - справа невдячна.

Можна і навіть потрібно підтримати в складній життєвій ситуації самих близьких людей - батьків або дітей, виступивши поручителем для оформлення кредиту. Але коли деякі люди беруться гарантувати оплату позики за своїх друзів, або ж просто знайомих, тим самим ризикуючи зіпсувати все своє життя. Часто через матеріальні нестатки виникають зварювання, сімейні конфлікти, розлучення і навіть самогубства.

Напевно, все-таки краще в певний момент сказати «ні» на прохання поручиться за людину, зіпсувавши при цьому відносини з ним, ніж потім довгі роки мучиться від безгрошів'я і занепокоєння, погашаючи кредит, який ти не брав.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Поручительство по кредиту: чи потрібне воно Вам?» — 95 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Поручительство по кредиту: чи потрібне воно Вам? публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Поручительство по кредиту: чи потрібне воно Вам? Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
95 10.04.17