Тенденції кредитного ринку: зростання або падіння відсотків по кредитах?Актуальним для нас з Вами на даний момент є питання: «А куди рухається кредитний ринок і що нам варто очікувати в перспективі?» Багато вже, напевно, замислювалися з приводу придбання нерухомості за прийнятними цінами в період економічного падіння. А чому б ні? Доступні ціни породжують попит, тому як ми розуміємо, що така вартість нерухомості довгий час не збережеться. Відсутність як такого ринку житла супроводжує реалізації довгоочікуваної мрії - придбання власної нерухомості.

Але навіть прийнятні ціни на квадратні метри іноді не дають можливості їх придбати. І обійтися без кредиту в даній ситуації дуже складно. При цьому поспішати з оформленням позики переплачуючи 22-24% річних не дуже хочеться. А для того щоб зробити необхідну покупку вчасно за хорошою ціною і з мінімальними переплатами за кредитом, необхідно розуміти в якому напрямку рухається кредитний ринок і ринок нерухомості.

За прогнозами експертів, ринок житла досяг свого дна, і розраховувати на які-небудь істотні коливання як в одну, так і в іншу сторону, мабуть, не варто.

Але ось з кредитним ринком ситуація інакша. Дії регулятора - НБУ породжують очікування зміни вартості кредитних ресурсів на фінансовому ринку і як результат - здешевлення кредитів. Але як запевняють фахівці, істотного впливу на ринок дії НБУ щодо зниження облікової ставки не матимуть. Така діяльність регулятора може тільки вплинути на держбанки, які беруть участь в проектах щодо інвестування коштів в державні компанії. Слід розуміти, що облікова ставка практично не має впливу на ринок. Її використовують в більшості випадків в розрахунках пені, штрафів і т.д.

Відносна стабілізація національної валюти, зниження політичних і економічних ризиків в нашій країні сприяють поступовому відновленню довіри громадян до банківського сектору. А саме приватні особи є основними інвесторами національної економіки. Капіталізація комерційних банків і наявність обмеженого попиту на кредитні ресурси сприяють перегляду банкірами вартості, як депозитів, так і кредитів.

З огляду на постійну тенденцію до зниження процентних ставок за строковими депозитами та ощадними рахунками, думаю, можна говорити з упевненістю, що доступні кредити для національної економіки вже не за горами.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Тенденції кредитного ринку: зростання або падіння відсотків по кредитах?» — 88 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Тенденції кредитного ринку: зростання або падіння відсотків по кредитах? публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Тенденції кредитного ринку: зростання або падіння відсотків по кредитах? Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
88 10.04.17