Як здійснити погашення іпотеки материнським капіталомНа сьогоднішній день, сім'ї, які мають право на отримання материнського капіталу при народженні другої і наступних дітей, можуть спрямовувати отримані кошти на погашення іпотеки. Право на погашення іпотеки материнським капіталом було надано сім'ям або батьку-одинаку, починаючи з 2010 року.

Для того щоб використовувати кошти державної допомоги, покладеної при появі дитини, немає необхідності чекати закінчення трьох років, покладених для отримання права доступу до засобів на звичайних умовах. Вже після отримання на руки сертифіката, сім'я має право звертатися за перерахуванням коштів в рахунок погашення іпотечного кредиту.

Відповідно до закону, а також з урахуванням внесених до нього змін передбачає внесок коштів на покриття тільки суми основного боргу і нарахованих по ньому банківськими відсотками. Погашення пені або штрафу за кредитом за рахунок коштів материнського капіталу не передбачено.

Для того щоб кошти материнського капіталу могли бути витрачені на погашення іпотечного кредиту необхідно подати заяву до відділення Пенсійного фонду за місцем проживання. У заяві необхідно вказати мету використання коштів. Заява подається за затвердженою формою. Для погашення іпотеки материнським капіталом сума запитуваних коштів не може бути більше тієї суми, яка становить заборгованість за іпотечним кредитом. Заява клієнта розглядається в Пенсійному фонді в печення одного місяця. Після затвердження права використання коштів на переведення їх в банк потрібно ще термін до двох місяців.

Разом із заявою на перерахування коштів материнського капіталу в рахунок погашення іпотеки в Пенсійний фонд вимагається надання сертифікату на право отримання матеріальної допомоги, паспорт заявника. Необхідно також надати копію іпотечного договору, укладеного з банком, а також копію та оригінал Свідоцтва про проведення державної реєстрації права власності позичальника на нерухомість.

У банку також необхідно отримати довідку про розмір заборгованості за основним боргом, а також по процентній ставці і реквізити рахунку, на який Пенсійним фондом буде переведена сума коштів. В обов'язковому порядку нерухомість, заборгованість по якій перед банком погашається материнським капіталом, повинна бути оформлена у спільну власність родини з виділенням частки для кожної дитини, розмір якої може бути визначений вже згодом.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як здійснити погашення іпотеки материнським капіталом» — 69 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як здійснити погашення іпотеки материнським капіталом публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:13 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як взяти кредит на сезонний бізнес в Україні? зараз, разом із Як здійснити погашення іпотеки материнським капіталом Кредит на виконання державного контракту в Україні відкривають.
Автор: admin
69 27.03.16