Фальшивий кредит - реальність?Чи можна в один прекрасний день прокинутися злісним неплатником за кредитом банку, за умови, що Ви ніколи в своєму житті не зверталися за позикою? Виявляється, що таке буває і досить часто. За статистикою, в Україні за 2009р. Було оформлено близько 1000 фальшивих кредитів, а це в середньому близько 5-ти на кожен банк. Але варто враховувати, що ми володіємо офіційною інформацією, при цьому не відомо про скількох випадках банкіри просто замовчують, не звертаючись до правоохоронних органів.

Як все-таки оформляється фальшивий кредит? Все дуже просто. Задумайтесь, як часто Ви дозволяли робити копії свого паспорта та ІПН: беручи участь в мітингах і демонстраціях, знімаючи номер в готелі, при отриманні призів, в магазинах при поверненні товару і т.д. Наявність завірених Вами копій документів - можливість оформити кредит без Вашого відома. Зрозуміло, що в такій оборудці не обходиться без участі співробітника банку. Однак потім розібратися хто правий, а хто винен ох як не просто.

Але якщо все-таки сталося так, що Вам прийшов лист-вимога з банку про погашення кредиту, якого Ви не брали - не залишайте все на самоплив. Краще в такій ситуації відразу ж розібратися, звернувшись із заявою до відділення фінансової установи. У своєму письмовому зверненні необхідно детально описати ситуацію, що склалася, аргументуючи факт оформлення фальшивого кредиту. Згадайте, можливо, Ви були в той час закордоном, в лікарні, у відрядженні в іншому місті і т.д. У будь-якому випадку Ваша заява повинні зареєструвати в банку і повернути Вам копію документа, який потім буде речовим доказом у суді. На початковому етапі варто все ж спробувати розібратися в цій ситуації самому без зайвої правової тяганини. Спробуйте зустрітися зі службою безпеки банку, і аргументовано викласти проблему, яка виникла не з вашої вини. Спокійно обговоріть можливості її рішення і настійно попросите Вас не турбувати з питань позики, яку Ви не брали.

Але в разі, коли фінансова установа наполягає на погашенні кредиту, звертайтеся з письмовою заявою в прокуратуру, вимагаючи визнати Вас потерпілою стороною і порушити кримінальну справу за статтею шахрайство. І тоді нехай правоохоронні органи разом з банком шукають винних. В успішності такого розслідування істотну роль грає відношення керівництва фінансової установи до подібних випадків. Якщо ТОП-менеджери банку розуміють серйозність ситуації, що склалася і погоджуються на проведення розслідування, всі інструменти для реалізації останнього є. Відділення банку оснащені камерами відеоспостереження, крім цього завжди є можливість знайти свідків або ж провести графологічну експертизу, результати якої будуть потім вагомим доказом Вашої невинності в суді.

І все-таки, як показує практика, в більшості випадків звернення громадян з питань фальшивих кредитів виявляються помилковими. Трапляються ситуації, коли людина просто забув про оформлення позики, або ж кредит був оформлений його близькими родичами без його ж відома. Тому важливо спочатку самому гарненько розібратися в ситуації, що склалася, а потім вже приймати заходи щодо її вирішення. У будь-якому випадку будьте пильні і обережні, і тоді хвиля фальшивих кредитів обов'язково обійде Вас стороною.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Фальшивий кредит - реальність?» — 80 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Фальшивий кредит - реальність? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:23 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як обчислити кредитного шахрая? зараз, разом із Фальшивий кредит - реальність? Новобуд в кредит: що пропонують банки на ринку первинної нерухомості відкривають.
Автор: admin
80 27.03.16