Як обчислити кредитного шахрая?Доступне споживче кредитування в Україні на тлі збільшення пропозиції комерційних банків з видачі позичок породило окремий клас позичальників - кредитних шахраїв. Найбільш поширеними схемами шахрайства в нашій країні є:

- Видача кредиту за підробленими документами або на чужий паспорт;

- Оформлення позики на бездомних;

- Оформлення позики на знайомих або друзів.

Переклеювання фотографії в паспорті, який був свого часу втрачено, дає можливість шахраям отримувати кредити у фінансових установах. Бувають випадки, коли такі «гастролери» оформляють позики одночасно в 5-10 банках і після цього раптово зникають. Варіант видачі позики на чужий паспорт передбачає змову шахраїв зі співробітниками банку. Останні представляють всі так, що власник документів сам з'явився до фінансової установи і отримав кредит. Гроші в кінцевому підсумку діляться з подільником такої угоди.

Останнім часом все більш популярним стає оформлення позики на осіб без певного місця проживання. Бездомних призводять в людський вигляд, пристойно одягають, готують до питань, які напевно будуть задавати менеджери банку і відправляють на отримання позики. Після підписання кредитного договору і видачі грошей, людини відпускають в його звичайне середовище проживання з мінімальною сумою коштів, все інше шахраї привласнюють собі. Але знайти потім як бездомного, так і його опікунів не представляється можливим.

Існує ще й група позичальників, яка не має постійних доходів. Вони підробляють довідки про заробітну плату і звертаються за банківським кредитом з твердим наміром оплачувати позику. Але, як правило, все складається так, що можливостей погашати позику у них немає і платити таким горе-позичальників нічим.

Схема оформлення кредиту на друзів часто має місце в тому випадку, коли сам клієнт не може отримати позику в силу певних обставин. Він звертається до друзів за допомогою, запевняючи їх, що сам буде оплачувати позику без будь-яких проблем. Оформивши кредит на одного, людина може перестати погашати позичку і при зверненні до товариша співробітників безпеки банку, останній ставати заручником своєї довіри і простоти. В результаті один змушений буде оплачувати позику за неспроможного знайомого, який його підставив.

Запобігти шахрайству в сфері кредитування можна. Для цього необхідно мати якісно підготовлених співробітників, а так само проводити постійний контроль на місцях видачі позичок. Скорингова система повинна допомогти фінансовим установам в відсівання шахраїв. Крім цього банкам варто активно користуватися даними БКІ, колекторських служб, а так само, по можливості, закритою інформацією правоохоронних органів. Банкам, які ефективно працюють з різними джерелами надання даних, як правило, вдається формувати більш якісні кредитні портфелі.

Фіксуючи факти шахрайства, а так само вивчаючи їх природу і походження, можна поліпшити якість роботи з позичальниками банків. Негативний досвід кредитування шахраїв повинен стати для фінансових установ інформаційним матеріалом, який буде використаний для подальшого навчання співробітників, що дасть можливість в майбутньому уникнути подібних помилок.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як обчислити кредитного шахрая?» — 81 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як обчислити кредитного шахрая? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:23 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Скорингові системи або як швидко отримати кредит зараз, разом із Як обчислити кредитного шахрая? Фальшивий кредит - реальність? відкривають.
Автор: admin
81 27.03.16