Кредити вебмані (продовження)А що якщо не повернути кредит вебмані? Після закінчення терміну позики система автоматично перераховує кредитору суму боргу. Якщо цих грошей недостатньо, або ж їх немає взагалі, електронний гаманець позичальника блокується. У разі заходження вебмані на віртуальний гаманець, гроші будуть автоматично перераховані в рахунок оплати позики. І так до тих пір, поки позику не буде повністю погашений. Після чого електронний гаманець позичальника буде автоматично розблоковано, але в статусі клієнта вказується, що кредит він вчасно не повернув. І довіра до такої людини вже навряд чи буде.

Але може бути така ситуація, коли боржник пропадає. Що робити в разі неповернення кредиту вебмані? Звичайно, кредитор має право звернутися з позовною заявою до суду, маючи на руках паспортні дані позичальника, а так же підписаний кредитний договір. Але ось хто буде розглядати таку справу? Яким буде ставлення судді до позики у формі віртуальних грошей? А тим більше в ситуації, коли кредитор і позичальник проживають різним країнах. В такому випадку, позичаючи вебмані, потрібно розуміти, що всі ризики цієї угоди Ви берете на себе. Гарантій повернення позики, крім порядності боржника, практично немає.

Але як все-таки стати учасником кредитної біржі? Перш за все, необхідно встановити програму для управління електронними гаманцями. Після цього слід отримати персональний атестат вебмані, звернувшись з паспортом до представника системи електронних платежів в Вашому регіоні. Інформацію про них можна знайти на сайті вебмані. Коштує така реєстрація від 10 до 50 грн. І ось, маючи віртуальний гаманець і персональний атестат, Ви можете спокійно користуватися сервісом біржі кредитів, позичаючи необхідні суми коштів.

А чи варто брати кредит вебмані? Іноді таким питанням задаються інтернет-користувачі. Однозначної відповіді тут бути не може. Звичайно, такого роду позики є досить дорогими і переплачувати не менше 5% в міс. мало хто хоче. І в той же час, у разі необхідності проведення оплати за товари або послуги в мережі і відсутності грошових коштів, кредит вебмані стане вирішенням Ваших проблем. У короткостроковому періоді переплата по такій позиці буде мінімальною. Ви ж отримуєте комфорт, зручність, оперативність, простоту оформлення, а так само прозорість і конфіденційність.

Кредитор в свою чергу має право підстрахуватися розпискою позичальника або ж письмовим договором позики. І все ж, перш ніж позичати вебмані, варто адекватно оцінити всі вигоди і недоліки системи. А вибір в кінцевому підсумку за Вами!(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредити вебмані (продовження)» — 69 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредити вебмані (продовження) публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:24 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину кредити вебмані зараз, разом із Кредити вебмані (продовження) Скорингові системи або як швидко отримати кредит відкривають.
Автор: admin
69 27.03.16