кредити вебманіВам потрібні гроші? Швидко і без застави? Тоді кілька кліків комп'ютерної мишки і гроші у Вас в кишені. У наш час цілком реальним стало інтернет кредитування в формі електронних грошей - вебмані. Оформити позику можна на будь-яку суму, а головне оперативно, комфортно і без зайвої паперової тяганини. У зв'язку з тим, що біржа вебмані не має статусу кредитної установи, кредиторами, як і позичальниками на ній є фізичні особи. Система надає виключно інтернет майданчик для роботи учасників кредитних угод.

Сам процес кредитування у формі електронних грошей є досить простим. Одним з користувачів розміщує заявку на отримання кредиту вебмані, де вказує бажану суму, термін, а так само відсотки, які він планує повернути. Система автоматично розраховує процентну ставку, що становить 5-10% в міс. Після цього заявка очікує схвалення кредитора, який готовий видати позику на запитуваних умовах. Укладення угоди проходить дистанційно: на електронну адресу позичальника висилається лист з кредитною угодою. Ухвалення цієї угоди фіксується за допомогою відповідного листа позичальника, після чого здійснюється переказ грошей на електронний гаманець останнього.

Але які гарантії повернення коштів в такому випадку? Система вебмані гарантує повну ідентифікацію учасників біржі. Паспортні дані всіх позичальників електронних грошей зберігаються в спеціальній базі даних. Крім цього в разі неповернення вебмані в термін, система автоматично вилучає суму погашення з гаманця позичальника на користь кредитора. Подальші взаємини сторін вже не стосується системи. Досить ризиковано? Напевне так. Але воно цього варто.

Оплата за користування віртуальними грошима прирівнюється до відсотків ломбардів або ж приватних інвесторів. Ризики повинні оплачуватися. Тому, в разі надходження на біржу заявки на кредит під 3-4%, вона може перебувати в системі місяцями, чекаючи свого кредитора. Обмежень по сумам фінансування практично немає. Визначальним показником ризиків тієї чи іншої угоди є термін користування позичальником системою вебмані. Розраховується цей період виходячи з дати реєстрації електронного гаманця. Наприклад, користувачі, які проводять розрахунки в системі до 1-го року навряд чи отримають більше 15000 грн. в кредит.

Але що робити з електронними грошима? Як можна використовувати вебмані? Віртуальними кредитними коштами можна розраховуватися в інтернеті купуючи товари та послуги, а так же переводити за допомогою обмінників вебмані. Переклад електронних грошей в національну валюту обійдеться в 1-2% від суми.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «кредити вебмані» — 78 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. кредити вебмані публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:24 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Особливості споживчого кредиту зараз, разом із кредити вебмані Кредити вебмані (продовження) відкривають.
Автор: admin
78 27.03.16