Особливості споживчого кредитуЯкщо у Вас виникла необхідність придбати будь-які товари або оплатити витрати особистого характеру, а грошей немає в наявності, в такому випадку споживчий кредит - це те, що Вам потрібно. Таку позику можна отримати як готівкою, так і у формі оплати за купують товари. Другий варіант передбачає підписання кредитного договору на певних умовах замість обраного Вами товару. Вартість придбання оплачує банк на підставі двостороннього договору позики. Але перш ніж видати споживчий кредит, фінансова установа повинна оцінити платоспроможність потенційного позичальника. Для цього клієнт надає документи, що підтверджують його стабільні доходи протягом 6-12 міс., Яких буде достатньо для погашення позики.

Існує ряд споживчих кредитних програм, найбільш поширені з них - це «товари в кредит» і «кредит під заставу нерухомості». За програмою «товари в кредит» банк може, як співпрацювати з певними торговими точками, так і працювати з клієнтами в своїх відділеннях за умови надання позичальником рахунків-фактур на оплату товарів.

Для оформлення споживчого кредиту необхідно надати в банк такі документи:

1) Заявка на отримання кредиту (анкета-заява).

2) Паспорт позичальника, а так само чоловіка (дружини).

3) ІПН чоловіка (дружини).

4) Свідоцтво про шлюб.

5) довідка про заробітну плату за 6 міс. із зазначенням помісячних сум нарахувань і виплат грошових коштів.

6) Документи, що підтверджують наявність неофіційних доходів.

7) Копія трудової книжки, завірена відділом кадрів підприємства.

8) Рахунок-фактура на оплату обраного товару.

9) Лист-згода одного з подружжя на оформлення позики.

Якщо ж доходів позичальника недостатньо, банк може зажадати надати платоспроможного поручителя. У такому випадку вимога до пакету документів, що надаються поручителя такі ж, як і до самого позичальника.

Якщо ж потенційний кредитний клієнт є суб'єктом підприємницької діяльності, він повинен надати фінансовій установі крім ідентифікаційних, такі документи:

- Свідоцтво про реєстрацію СПД;

- Довідка форми 4ОПП;

- Свідоцтво платника єдиного податку (свідоцтво платника ПДВ);

- Довідку про реєстрацію СПД в Пенсійному фонді;

- Фінансові звіти СПД за рік і останній звітний період з відмітками податкової про прийняття.

У разі, коли Вам потрібні великі обсяги фінансування, а так само більш тривалі терміни кредитування, заставні позики допоможуть вирішити подібні питання.

Основними умовами надання кредиту під забезпечення є достатній рівень доходів клієнта, а так само наявність ліквідної застави. В якості заставного майна може бути нерухомість, автотранспорт, обладнання тощо Крім стандартного переліку документів на оформлення споживчого кредиту Вам необхідно буде надати:

1) Письмова згода на отримання позики чоловіка (дружини).

2) Правовстановлюючі документи на заставне майно, яке позичальник пропонує в якості забезпечення.

3) Письмова згода дружини (чоловіка) на передачу в заставу майна клієнта.

4) Споживче кредитування вигідно для всіх сторін угоди. Продавець товару має можливість збільшити обсяги реалізації за рахунок продається в кредит продукції.

Позичальник може користуватися всіма благами придбання вже зараз, не відкладаючи задоволення на потім. А банки отримують свої процентні і комісійні доходи, за рахунок яких в кінцевому підсумку і генерується прибуток фінансових установ.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Особливості споживчого кредиту» — 80 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Особливості споживчого кредиту публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:24 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Податковий кредит при іпотечному кредитуванні або компенсація відсоткі... зараз, разом із Особливості споживчого кредиту кредити вебмані відкривають.
Автор: admin
80 27.03.16