Податковий кредит при іпотечному кредитуванні або компенсація відсотків для позичальників банківЩо таке податковий кредит? Податковий кредит - це певна сума витрат, яка була понесена клієнтом для оплати товарів (послуг) протягом року, на суму яких можна зменшити розмір оподатковуваного доходу. Що це означає? А все дуже просто: оплачуючи певні товари або послуги, Ви можете отримати повернення частини їх вартості в якості компенсації надміру утриманих сум із заробітної плати. Така ситуація виникає в разі зменшення частини доходу, який підлягає оподаткуванню за рахунок документально підтверджених витрат, які можна враховувати згідно з чинним законодавством.

До таких витрат Закон дозволяє віднести відсотки за житловими кредитами банку за умови компенсації іпотечної позики, яка видавалася резиденту для придбання нерухомості, що є його основне місце проживання. Якщо з іпотекою більш-менш зрозуміло, то як бути з визначенням основного місця проживання. Згідно Цивільного Кодексу України таким місцем проживання може бути квартира, будинок, ін. Приміщення, в якому є умови для постійного, тимчасового або переважного проживання. У разі, коли у власності людини знаходяться кілька об'єктів нерухомості - він має право вибирати своє основне місце проживання. Тобто для отримання податкового кредиту необхідно віднести купується за кредитні кошти житло до основного місця проживання.

Згідно Закону України «Про іпотеку», до іпотеки відносяться як нерухоме майно з правом власності, так і незавершене будівництво, яке стане власністю іпотекодавця після підписання договору іпотеки. В результаті можливе оформлення в заставу майна, яке ще не добудовано і не здано в експлуатацію. Цим же Законом регламентується поняття житлового кредиту, що видається у формі фінансової позики для фізичної особи строком більше 5-ти років на придбання (будівництво) житла з подальшою його передачею в заставу банку.

В результаті Ви можете розраховувати на податковий іпотечний кредит в разі виконання низки умов:

- Позика видана на покупку (будівництво) нерухомості;

- Обов'язкове підписання з банком договору іпотеки;

- Нотаріальне завірення застави;

- Надання фінансування виключно банківською установою;

- Термін укладення кредитного договору повинен становити не менше 5-ти років.

Крім цього законодавством регламентується право на надання податкового кредиту позичальникові в залежності від кількості придбаних об'єктів нерухомості. Клієнт не має право податкового відшкодування відсотків за іпотечним кредитом в разі повторного або подальшого придбання житла протягом 10 років.

Сума відсотків, яка підлягає врахуванню при нарахуванні податкового кредиту, розраховується за такою формулою: К = Sмин. / Sфакт., Де:

К - коефіцієнт;

Sмин. - Мінімальна загальна площа нерухомості, яка складає 100 кв.м.

Sфакт. - Фактична загальна площа нерухомості, яка купується в кредит.

Якщо К> 1, значення коефіцієнта не враховується в розрахунку податкового кредиту.

У разі К <1, сума відсотків буде зменшена на величину коефіцієнта при розрахунку податкового кредиту.

При наявності у Вас прав на отримання відшкодування відсотків за іпотечним кредитом сміливо звертайтеся з письмовою заявою, а так само підтверджуючими документами в податкову. Податківці зобов'язані провести перерахунок нарахувань і виплатити належну Вам суму податкового кредиту.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Податковий кредит при іпотечному кредитуванні або компенсація відсотків для позичальників банків» — 81 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Податковий кредит при іпотечному кредитуванні або компенсація відсотків для позичальників банків публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:24 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Розрахунок суми кредиту зараз, разом із Податковий кредит при іпотечному кредитуванні або компенсація відсотків для позичальників банків Особливості споживчого кредиту відкривають.
Автор: admin
81 27.03.16