Розрахунок суми кредитуВід чого залежить сума кредиту? Що є основним для розрахунку надається банком позики? Напевно, багато хто з потенційних позичальників задаються подібними питаннями. Більшість клієнтів вважає, що пропонований ліквідну заставу, вартість якого в кілька разів перевищує суму кредиту, гарантує надання необхідного банківського фінансування. Так, частково таке припущення вірне. Для фінансової установи важливий заставу і його ринкова вартість, але в той же час заставне майно не є визначальним фактором видачі кредиту. Кредитним менеджерам банку важливо розуміти наявність можливостей у позичальника обслуговувати надається позику. Ціна кредитування для фінансової установи - це отримання прибутку при мінімальних ризиках. Реалізація застав не є функцією банку, тому аналіз кредитоспроможності і платоспроможності позичальника визначає можливість кредитування останнього.

Оцінка фінансового стану клієнта відрізняється в кожній кредитній установі і залежить від кредитної політики банку. Спільними для всіх фінансових установ є підходи до аналізу - зіставлення доходів і витрат позичальника, а так само визначення чистого прибутку, яка може бути використана для погашення позики. Підтвердженням рівня доходів клієнта є довідка про заробітну плату або декларація (фінансова звітність) юридичної особи.

Що стосується довідки про доходи позичальника, то вона повинна бути надана в оригіналі і містити інформацію про нараховану та виплачену заробітну плату клієнта за останні 6-12 міс. Деякі банки вимагають подібні довідки за 12 міс., Що обумовлено, перш за все, бажанням кредитора відсіяти «не цільовий сегмент». Таким зазвичай є молоді фахівці ВНЗ, люди, часто змінюють роботи. Цілком можливо надати довідку про доходи з старого місця роботи за попередній період і таке ж підтвердження грошових надходжень на новому місці.

Якщо ж Ви є власником бізнесу, документами, що підтверджують прибутковість Вашої діяльності, будуть податкові декларації (для СПД), або ж фінансова звітність (для юридичної особи). Визначальними факторами для прийняття рішення банком про надання кредиту будуть валовий дохід (виручка), а так же розмір чистого прибутку.

Але як же розрахувати суму кредиту? Для цього необхідно розбиратися в подробицях і деталях фінансового аналізу позичальника фінансової установи. У кожного банку своя методика, про яку вони не поспішають розповідати. Одне можна стверджувати з упевненістю: більше 70% від суми чистих доходів позичальника (за вирахуванням всіх можливих витрат, в т.ч. на сім'ю) банки навряд чи нададуть.

Тому необхідно показувати реальний розмір грошових надходжень фінансовій установі для розуміння останнім джерел оплати кредиту. Якщо навіть частину доходів є не офіційною, все одно краще зафіксувати грошові надходження. Напевно, банки вже пішли далеко вперед у плані аналізу реальних доходів позичальника, навчившись працювати з урахуванням реалій української економіки та національної системи оподаткування.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Розрахунок суми кредиту» — 81 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Розрахунок суми кредиту публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:24 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Порука юридичної особи за кредитом, як спосіб забезпечення зобов'язан... зараз, разом із Розрахунок суми кредиту Податковий кредит при іпотечному кредитуванні або компенсація відсоткі... відкривають.
Автор: admin
81 27.03.16