Порука юридичної особи за кредитом, як спосіб забезпечення зобов'язаньБувають випадки, коли кредитування того чи іншого клієнта вважається можливим за умови надання платоспроможного поручителя. Вся справа в тому, що доходів позичальника може бути недостатньо для оплати позики. Поручитель - це свого роду гарант, за рахунок якого і може бути забезпечена оплата позички. Найбільш поширеною формою забезпечення кредиту є порука фізичної особи. Але бувають випадки, коли банки вимагають гарантії підприємства, компанії, фірми. Юридична особа може бути поручителем, як за своїх окремих співробітників, так і за іншу компанію - позичальника. Порука за працівників підприємства - досить таки поширена практика в разі овердрафтного обслуговування співробітників юридичної особи в рамках зарплатного проекту з банком. Схема роботи кредитора, поручителя і позичальника в даному випадку наступна:

1) Між фінансовою установою та підприємством підписується договір про обслуговування в рамках зарплатного проекту. Цей документ передбачає поручительство юридичної особи за співробітників компанії, які оформляють Оведрафт на зарплатну картку;

2) Позичальник звертається в банк з необхідними документами за отриманням кредиту;

3) Роботодавець візує лист-згода на надання овердрафту конкретному співробітнику, або ж заявку на оформлення позички;

4) Позичальник підписує кредитний договір і отримує кредит.

У разі звільнення працівника компанії, роботодавець зобов'язаний у визначений термін (3-5 днів) повідомити в письмовій формі про це фінансова установа, на підставі чого і припиняються зобов'язання банку за певним овердрафту. Якщо ж цього не буде зроблено, оплачувати заборгованість змушений буде поручитель - юридична особа. Якщо останній повністю виплачує кредит за позичальника - право вимоги боргу переходить до поручителя. Після цього вже роботодавець має право звертатися до суду з позовом про повернення заборгованості клієнтом.

Порука компанії можливо в тому випадку, коли має місце оформлення кредиту на фізичну особу - власника бізнесу. У такому випадку гарантія оплати позики є більше психологічним моментом для позичальника, ніж реальним ліквідним забезпеченням.

Порука юридичної особи має місце і при роботі групи пов'язаних осіб. Коли бізнес позичальника і «дочірніх» компаній близькі і грошові потоки цих підприємств переплітаються, тоді цілком реальні фінансові переливання між ними. А для мінімізації ризиків роботи з подібного пода бізнесами банки просять порука пов'язаних юридичних осіб.

У будь-якому випадку слід пам'ятати, що зобов'язання позичальника і поручителів по кредиту солідарні. Тому потрібно добре оцінити свої ризики, а так само ризики кредитора, перш ніж починати співпрацю по позиці, який передбачає гарантії погашення з боку юридичної особи.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Порука юридичної особи за кредитом, як спосіб забезпечення зобов'язань» — 114 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Порука юридичної особи за кредитом, як спосіб забезпечення зобов'язань публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:24 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як оформити іпотечний кредит? зараз, разом із Порука юридичної особи за кредитом, як спосіб забезпечення зобов'язань Розрахунок суми кредиту відкривають.
Автор: admin
114 27.03.16