Як взяти кредит на сезонний бізнес в Україні?В Україні не існує державних програм кредитної підтримки малого бізнесу. Тому для того, щоб відкрити і розвинути власну справу, підприємці повинні розраховувати тільки на банки і то, тільки в тому випадку, якщо зможуть довести свою платоспроможність.

Вітчизняна економіка почала показувати впевнене зростання. За даними Національного Банку України відбувається постійне підвищення індексу промислової продукції. Відзначається зниження інфляційного тиску. На цьому тлі впевненими темпами поліпшується ресурсна база банків. Обсяг коштів фізичних і юридичних осіб в банківській системі збільшився на 17,7 і 9,1 відсотків, відповідно. В результаті чого, за даними НБУ, вартість кредитів в національній валюті знизилася до 13,5%.

На сьогоднішній день банки пропонують приватним підприємцям різні кредитні програми, наприклад, кредитами на поповнення оборотних коштів, кредити на покупку устаткування, нерухомості, автомобілів, а також мікрокредити. Найчастіше підприємці звертаються за кредитами на поповнення оборотних коштів, рідше - за кредитами для придбання основних засобів. Банкіри впевнені, що незабаром представники малого бізнесу будуть частіше звертатися за кредитами на розвиток.

Необхідно відзначити, що окремих програм для приватних підприємців у банків не існують. В основному приватні підприємці та підприємства інших форм власності кредитуються за одними і тими ж програмами.

Банкіри відзначають, що більшість підприємців зайнято в сфері торгівлі, потім йдуть бізнесмени, що представляють сферу послуг і виробництво.

Слід зазначити, що деякі банки готові кредитувати і аграріїв. У цих банках розроблені спеціальні програми для кредитування представників сільського господарства. Аграрний бізнес - це специфічна галузь, в якій велике значення має сезонність. Основний прибуток підприємці отримують після збору врожаю, восени. Тому така специфіка враховується при формуванні графіка виплат по кредитах.

Щоб взяти кредит на сезонний бізнес в Україні, необхідно звернутися в банк з необхідним пакетом документів. Банки видають підприємцям кредити на різні суми. Багато банків не обмежені лімітом за сумою, узгодження суми відбувається на рівні кредитного комітету.

Однак існує ймовірність, що приватному підприємцю, який займається сезонним бізнесом не вдасться зайняти у банку велику суму. Банки вимагають в обов'язковому порядку надання застави, а також поручительство іншого підприємця. Також необхідно переконати банк у стабільності бізнесу потенційного позичальника. Тобто головною вимогою банку є стабільно розвивається бізнес позичальника. Його досвід роботи повинен становити не менше 6 місяців.

Також проблемою для підприємців, що працюють в сезонному бізнесі, може стати короткостроковість кредиту і необхідність авансового платежу. Наприклад, якщо розглядати кредит на поповнення оборотних коштів, то їх термін не перевищує двох років, при цьому початковий внесок підприємця повинен становити 20 - 50 відсотків від суми кредиту.

Сьогодні в Україні діє програма, спрямована на підтримку і розвиток малого підприємництва. Це програма Кабінетів міністрів, спрямована на часткову компенсацію процентних ставок за кредитами, наданими суб'єктам малого та середнього бізнесу для реалізації інвестиційних проектів. Програма діє з 2007 року.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як взяти кредит на сезонний бізнес в Україні?» — 71 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як взяти кредит на сезонний бізнес в Україні? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:13 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як віддавати доларовий кредит в гривнях за курсом 5,05 грн. зараз, разом із Як взяти кредит на сезонний бізнес в Україні? Як здійснити погашення іпотеки материнським капіталом відкривають.
Автор: admin
71 27.03.16