Як оформити іпотечний кредит?Іпотека - один з варіантів придбання житла. Добре, коли у Вас є можливість купити квартиру за рахунок заощаджень, але практика показує, що не більше 30% купуються квадратних метрів в нашій країні здійснюється за власні кошти. Накопичити необхідну суму насправді не так просто. З огляду на зростання цін на житло в Україні, відсотки по депозитах навряд чи в повній мірі компенсують інфляційні втрати. Залишається єдине оптимальне рішення - придбання квартири в кредит.

Іпотечне кредитування передбачає заставу нерухомості, що купується або ж альтернативного житла. У разі другого варіанту - важливим моментом є відсутність прописаних неповнолітніх дітей на закладаються квадратних метрах. Видають банки іпотеку, як в національній, так і в іноземній валюті. Якщо ж Ви вирішите оформляти позику в доларах США, євро або франках, пам'ятайте про валютні ризики. Про наслідки валютних коливань 2008-2009р. в Україні, думаю, згадувати не варто. Тому важливо оцінити всі за і проти іпотеки в іноземній валюті.

Для того, щоб отримати позитивне рішення про надання позики на покупку квартири, позичальникові необхідно пройти один з найважливіших етапів банківського кредитування - оцінку фінансового стану. Для цього фінансовій установі потрібні документи, що підтверджують Вашу платоспроможність. Перш за все, Вас попросять надати довідку про доходи, документацію, яка б підтверджувала активи позичальника, а так само неофіційні грошові надходження. Звичайно, не всі банки враховують «чорні» доходи клієнта, але якщо вони у Вас присутні - краще спробувати їх показати кредитору. У разі недостатньої платоспроможності позичальника, фінансова установа може вимагати надати поручителя. Вимоги до останнього ідентичні до вимог до потенційного позичальника.

Якщо ж Вам вдалося отримати позитивне рішення про іпотечне кредитування, далі має бути другий етап - підписання всіх необхідних документів та укладення угоди. В даному випадку учасниками договірних відносин будуть:

- Позичальник;

- Кредитор (фінансова установа);

- Страхова компанія (страховик);

- Оціночна компанія (оцінювач).

Нотаріус проводить посвідчення договору купівлі-продажу, а так само іпотеки. На нього ж покладали контроль за дотриманням законодавства при укладанні угоди.

Ну ось, довгоочікуване житло у Вашій власності. Тепер Ви можете об'єктивно оцінити всі вигоди іпотеки:

- Можливість стати власником нерухомості;

- Виплати по кредиту протягом тривалого періоду;

- Співвідношення суми щомісячного внеску за позикою з орендною платою;

- Можливість реєстрації власника квартири, а так само членів його сім'ї на придбаних квадратних метрах.

Погашення іпотеки Ви повинні здійснювати щомісяця згідно з раніше підписаним графіком готівковим або безготівковим шляхом. Своєчасність внесків по кредиту - це Ваша кредитна історія. Якщо Ви нею дорожите і не хотіли б псувати відношення з банком - платіжна дисципліна, перш за все!(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як оформити іпотечний кредит?» — 83 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як оформити іпотечний кредит? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:24 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як вибрати кредитного брокера? зараз, разом із Як оформити іпотечний кредит? Порука юридичної особи за кредитом, як спосіб забезпечення зобов'язан... відкривають.
Автор: admin
83 27.03.16