Як вибрати кредитного брокера?Кредитний брокер в наш час - це помічник у сфері кредитування. Він є в першу чергу експертом, фахівцем, професіоналом своєї справи. Звичайно всі ці визначення застосовні до «білих» брокерам, фірмам, які протягом тривалого часу працюють на ринку фінансових послуг і дорожать клієнтами, а так само своєю репутацією. Але крім таких компаній існують і «чорні» брокера - посередники, для яких метою є прибуток без будь-якого відношення до результатів роботи. Від таких горе-брокерів позичальник отримує більше шкоди, ніж користі. В результаті маєте втрачений час і нерви, а так же викинуті на вітер гроші. Щоб уникнути таких наслідків співпраці з фінансовими посередниками необхідно підійти з усією відповідальністю і серйозністю до вибору помічника в сфері кредитування.

Перш за все, поцікавтеся, скільки часу працює брокерська компанія на ринку, чи є у неї достатній досвід надання необхідних Вам послуг. У спілкуванні з фахівцем спробуйте визначити рівень підготовки і кваліфікації останнього. Переведіть розмову на загальні теми, наприклад, тенденції кредитного ринку в нашій країні. Це дасть Вам можливість оцінити компетентність посередника, визначити, наскільки він орієнтується в сучасних реаліях фінансового сектора. Звичайно, оптимальним варіантом була б рекомендація друзів або знайомих, які залишилися задоволені обслуговуванням певного кредитного брокера. Але якщо таких відгуків одержати не від кого, не засмучуйтеся. В інтернеті існують спеціалізовані форуми, де люди діляться своїми враженнями про роботу посередників. Так само можна задати питання і отримати вичерпні відповіді. Більше спілкуйтеся, і необхідна інформація обов'язково буде у Вас.

Але все ж, яка користь від кредитного брокера? За що нам доводиться платити чималі комісійні фінансовим посередникам? Насправді брокерські компанії - це організації, які займаються збором інформації на кредитному ринку країни. У подальшому отримані дані обробляються, сегментируются і структуруються для окремих кредитних продуктів і груп позичальників. Саме тому для кожного клієнта у них є своя унікальна вирішення питання фінансування, яке максимально задовольняє потреби позичальника. Останній отримує від кредитного брокера:

- Найбільш вигідні умови угоди;

- Рекомендації по вибору ріелтора;

- Контроль за підписанням всіх необхідних документів;

- Економія часу і нервів;

- Контроль за дотриманням інтересів клієнта;

- Повне документальне обслуговування (збір і подача документів в банк);

- Післяпродажне обслуговування (наприклад, консультації з питань реструктуризації або рефінансування позики).

У будь-якому випадку варто пам'ятати, що правильно оформлений кредит на прінятно для Вас умовах - це хороша кредитна історія, яка дозволить надалі безперешкодно користуватися всіма перевагами банківського фінансування.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як вибрати кредитного брокера?» — 83 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як вибрати кредитного брокера? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:24 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Порука фізичної особи за кредитом: реалії сьогоднішнього дня зараз, разом із Як вибрати кредитного брокера? Як оформити іпотечний кредит? відкривають.
Автор: admin
83 27.03.16