Довідка про зарплату - документ, що підтверджує доходи позичальникаПри зверненні в банк за кредитом, одним з перших питань менеджера буде: «Чи працюєте Ви офіційно? Можете уявити довідку про заробітну плату? »Для фінансової установи довідка про доходи потенційного позичальника є базовим документом, що підтверджує платоспроможність і кредитоспроможність останнього. На підставі цього документа можна знайти можливості клієнта до погашення позики. Різниця між доходами і витратами позичальника становить ту чистий прибуток, яка може бути використана для оплати позики.

Довідка про зарплату співробітника складається виходячи з ряду вимог:

- Зазначення назви і реквізитів підприємства;

- ПІБ співробітника, його посада;

- Розмір нарахованої заробітної плати, а так само утримань за останні 6-12 міс .;

- Контактний телефон бухгалтерії підприємства;

- Підпис керівника та головного бухгалтера із зазначенням посади та проставленням мокрої печатки компанії.

Крім цього на вимогу фінансової установи в довідці про доходи позичальника може бути зазначено, що затримки у виплаті заробітної плати за останні 6 або 12 міс. відсутні. Всі ці реквізити довідки про зарплату повинні відповідати формі №3, яка затверджена ДПА. Робота позичальника на певному підприємстві, а так само його посада підтверджується випискою з трудової книжки, завіреної керівником підприємства або відділом кадрів.

Для банку необхідно бачити оригінал довідки про доходи клієнта для того, щоб бути впевненим у справжності. Такі вимоги обумовлені поширеним явищем підробки документів. Не одноразово в фінансові установи потрапляють довідки про зарплату з вигаданих підприємств або з підробленими підписами і печатками.

Для перевірки даних, зазначених у довідці, банківський працівник проводить звірку інформації з реєстром діючих підприємств, а так само здійснює контрольний дзвінок роботодавцю для того, щоб упевнитися про наявність співробітника в штаті компанії.

Крім цього, по можливості, звіряються дані про розмір нарахованої та утриманої заробітної плати, а так само «чистий» заробіток, який позичальник отримує на руки. Альтернативою довідки про заробітну плату для фінансової установи може бути декларація про доходи позичальника на останню звітну дату з відміткою податкової про прийняття. Цей документ містить інформацію про всіх отриманих грошових надходжень клієнта, починаючи з гонорарів і відсотків, і закінчуючи пенсійними нарахуваннями. Декларація про доходи містить так само дані про заробіток потенційного позичальника на основному місці роботи, а так само за сумісництвом.

Підтвердженням доходів приватного підприємця є податкова декларація (звіт про прибутки і збитки) на звітну дату. Документ містить інформацію про валового і чистого прибутку суб'єкта господарювання.

У будь-якому випадку, всі перераховані вище документи повинні відповідати вимогам чинного законодавства та бути дійсними на дату їх надання. Повнота і об'єктивність даних цих документів дасть можливість якісно і оперативно оцінити кредитоспроможність позичальника і прийняти правильне рішення щодо фінансування його діяльності.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Довідка про зарплату - документ, що підтверджує доходи позичальника» — 159 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Довідка про зарплату - документ, що підтверджує доходи позичальника публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:24 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Фінансовий стан позичальника. зараз, разом із Довідка про зарплату - документ, що підтверджує доходи позичальника Порука фізичної особи за кредитом: реалії сьогоднішнього дня відкривають.
Автор: admin
159 27.03.16