Чому не варто брати кредит?Позичальник за банківським кредитом - це далеко не завжди щаслива людина. Добре, коли міцне фінансове становище клієнта дасть можливість йому в повній мірі і вчасно обслуговувати позику, але виникають випадки в житті, які перетворюють займ в борговий тягар. Обслуговувати його вже немає сил і можливості, а відмовитися Ви не маєте права. У таких ситуаціях виникає логічне запитання: «А чи варто брати кредит?»

Експерти виділяють шість основних аргументів проти банківської позики:

1) Відсутність заощаджень. Досить ризиковано брати кредит у фінансовій установі, не маючи хоча б мінімальний запас міцності в формі накопичень грошових коштів. Бажано, щоб у Вас було 3-6 місячних окладів в якості банківських заощаджень. А все тому, що в житті бувають різні ситуації: існує ризик захворіти, потрапити в аварію, залишитися без роботи, понести непередбачені витрати і друг. Крім несвоєчасної оплати позики, Вам загрожують ще й штрафні санкції.

Іноді позичальники вважають, що кредит їх дисциплінує. Мовляв, мовляв, після оформлення позики людина змушена буде відмовитися від деяких тратт і акумулювати певні сум для щомісячних внесків. Але це не так. Для того, щоб у Вас не було проблем з оплатами позики, перш за все, навчитеся збирати гроші, а потім тільки можете брати кредит.

2) Чи не прогнозованість кредитних ставок, а так само валютні ризики. Заборона НБУ на підвищення процентної ставки по кредиту поки ще залишився декларативним. Комерційні банки з легкістю обходять подібного роду обмеження. Запровадження плаваючих відсотків, з правом перегляду їх величини через певні проміжки часу, створюють умови непередбачуваною вартості позики. Крім цього валютний кредит несе в собі ще й ризики коливань курсу іноземної валюти, що в кінцевому підсумку може призвести до неплатоспроможності позичальника.

3) Відсутність диверсифікації доходів. Більшість громадян мають одне джерело доходу - заробітну плату або ж грошові надходження від свого бізнесу. Але в силу будь-яких форс-мажорних обставин і неприємностей, позичальник стикається з ризиком несплати по кредиту.

4) Додаткові витрати на кредитну покупку. Після довгоочікуваного придбання товару Ви можете зіткнутися з тим, що на його обслуговування знадобляться додаткові кошти, як наприклад, витрати на ТЕО, заправку і обслуговування автомобіля. Тобто разом з вигодами Ви купуєте тратти.

5) Психологічний дискомфорт. Думаю, всі розуміють, що сам факт наявності боргових зобов'язань перед банком не є комфортним. Іноді, в разі виникнення проблем і конфліктів, така ситуація може викликати депресивний стан людини.

Тому варто задуматися, сумірні чи вигоди від отриманого кредиту з Вашим психологічним дискомфортом.

6) Смислове навантаження позики. Принципи кредитування таять в собі глибокий сенс: позикові кошти повинні бути інвестовані в активи, які можуть генерувати доходи. І ця прибутковість в стані надалі в повній мірі окупити всі витрати по позиці і дати можливість отримати чистий прибуток.

Об'єктивно оцінивши всі «за» і «проти» кредиту - Ви маєте право самі для себе вирішувати, чи потрібен він Вам.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Чому не варто брати кредит?» — 99 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Чому не варто брати кредит? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:25 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Чи має мікрокредитування майбутнє? зараз, разом із Чому не варто брати кредит? Реклама кредитів: кому це вигідно? відкривають.
Автор: admin
99 27.03.16