Як віддавати доларовий кредит в гривнях за курсом 5,05 грн.Банківська система України недостатньо міцна. В останні роки безліч банків оголосили про своє банкрутство, що породило велику кількість судових позовів між банкірами і обдуреними вкладниками. Держава встало на захист своїх громадян, і більшість банків змушене вишукувати кошти для виплати грошей за своїми зобов'язаннями.

Останнім часом з'являється все більше судових позовів, коли незадоволені позичальники вимагають перерахувати виплати, які вони повинні внести по кредитах. Законодавство України, зокрема, дозволяє звертатися з такою скаргою, в разі істотної зміни курсу валюти.

На боротьбу проти банків підключилися і висококваліфіковані юристи та адвокати. Вони кажуть, що довести неправомочність укладення оферти можна, якщо вам не була видана індивідуальна ліцензія Національного Банку України на доларовий кредит, тому що за законом платіжним засобом на території держави є тільки гривня.

Варто розуміти, що в разі перемоги в суді відновлюється «статус кво», тобто ви повертаєте всю суму банку, а він списує все відсотки. Але тут є один нюанс, який отримав місце в українській судовій юрисдикції. Так, один з позичальників виграв у банку суд, за яким довів своє право виплатити банку доларовий кредит за курсом, зазначеним у договорі. У тому випадку курс дорівнював 5,05 гривні за 1 долар (зараз долар коштує близько 8 гривень). Більш того хитрий позичальник отримав термін безпроцентної виплати в 5 років.

Природно, банки виступили проти такої практики. Ліга банкірів України підготувала ряд листів Президенту та звернення до Верховного суду. Поки що їх спроби не увінчалися успіхом на увазі того, що галузеві норми права не є визначальними. Потрібна реформація всієї законодавчої системи, щоб захистити права банкірів. Але, на те воно і недосконалість закону, щоб користуватися ним, поки не ліквідували.

Кожен, хто зібрався діяти за такою схемою повинен бути готовий оплатити послуги юриста і бути готовим, що вас внесуть до чорного списку кредитного довіри. Якщо це вас не турбує - то вперед, закон повністю підтримує права позичальників в цьому питанні.

Кожному, хто розраховує на успіх потрібно знати норми закону цієї галузі. Вона регулюється Конституцією України, Цивільним кодексом, декретом «про систему валютного регулювання», законом «Про Національний банк України», законом «Про платіжні системи» і низкою галузевих постанов.

Якщо це вас не лякає, то можна непогано нагріти неполадівшій з вами банк. Повернення з кожного долара суми перевищує 3 гривні цілком хороший стимул і спосіб заробити для авантюрного молодої людини або дівчини. Головне пам'ятати, що в разі невдачі ви нічого не втратите.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як віддавати доларовий кредит в гривнях за курсом 5,05 грн.» — 75 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як віддавати доларовий кредит в гривнях за курсом 5,05 грн. публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:13 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Перекредитування. зараз, разом із Як віддавати доларовий кредит в гривнях за курсом 5,05 грн. Як взяти кредит на сезонний бізнес в Україні? відкривають.
Автор: admin
75 27.03.16