Де взяти гроші на бізнес?







Перед початківцям бізнесменом досить таки часто виникає питання: «Де взяти гроші?» Є цікава і перспективна ідея, реалізація якої зможе принести великі заробітки, але для цього потрібен стартовий капітал. Саме відсутність початкової суми для відкриття своєї справи, більшість бізнесменів називають в якості стандартної відмовки. Воно і зрозуміло: для виробництва, наприклад, необхідно закупити обладнання, матеріали, орендувати приміщення і друг. І разом з тим, відомі мільярдери, «вершки» суспільства, любимчики долі почали свої бізнесу не маючи і гроша в кишені. В такому випадку виникає питання: «А чи дійсно настільки важливі гроші для відкриття своєї справи?»

Історія знає багатьох сміливців, самовпевнених і упертих людей, які всіляко прагнули досягти своєї мети, маючи виключно ідею. Але все-таки, якщо бути більш прагматичними, швидше за реалістами нашого часу, необхідно задуматися над інвестиціями в свою справу. Але куди йти, де шукати? Насправді гроші знайти завжди можна. Було б бажання і можливості.

Перш за все, фахівці рекомендують звернутися до приватних інвесторів і спробувати домовитися з ними про паритетний вкладенні коштів. Ваші втрати, в разі невдачі, мінімальні. Тим більше Ви можете паралельно розраховувати на допомогу і підтримку досвідченого компаньйона, який вже багато чого досяг у цьому житті. Звичайно, можлива така ситуація, коли Вас можу просто не почути. Інвестори, як правило, бачать те, що лежить зверху - готові високоприбуткові бізнесу, які потребують грошових вливань. Але кому потрібні просто ідеї? В даному випадку не варто засмучуватися. Слід пам'ятати золоте правило: «Чим в більшу кількість дверей Ви постукайте, тим більша ймовірність успішного втілення в життя Вашої мрії».

Але якщо бізнес у Вас вже є, але цікавить щось нове, прибуткове, привабливу. В такому випадку, ідеальним варіантом вирішення питання буде диверсифікація, тобто перерозподіл фінансових коштів між окремими бізнесами. Таким способом власник знижує ризики втрат грошових коштів. Крім цього людина має фінансову незалежність, як від банків, так і від інвесторів. А ці фактори досить важливі в наш посткризовий час.

Існують особливо радикальні підходи до інвестування коштів на розвиток бізнесу - це продаж активів (квартири, дачі, машини, яхти, і т.д.). Добре, коли майно не використовується Вами. Але що робити, в разі, коли людина змушена реалізувати житло, в якому проживає, або автомобіль, за допомогою якого вдається заробляти собі на життя. Але ризик іноді буває виправданим.

Як варіант - стартовий капітал можна просто накопичити, методично відкладаючи певну суму на ощадний рахунок у банку. Але для тих, хто не в змозі накопичувати гроші, існує спосіб банківського кредиту. Для підприємців, які тільки починають «ставати на ноги» - це досить таки ризикований джерело формування початкового капіталу. За статистикою - 80% новостворюваного бізнесу вмирає в перший рік свого існування. Тому в даному випадку важливо не переоцінити свої можливості. Крім цього пам'ятаєте: берете в борг Ви чужі гроші, а доведеться віддавати свої, важко зароблені.

Фахівці все-таки рекомендують починати бізнес діяльність з мінімальними витратами, що дасть можливість оптимізувати ризики, пробуючи себе в чомусь новому, раніше невідомому. Звичайно, на початковому етапі можливі складнощі, але бажання працювати і заробляти, а також прагнення до реалізації заповітної мети повинні допомогти Вам у вирішенні всіх поточних проблем. Головне вірити в успіх і удача обов'язково посміхнеться Вам!



(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Де взяти гроші на бізнес?» — 72 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Де взяти гроші на бізнес? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:26 добавили, уже подивилося немало людей.




Читають новину Кредитування енергозберігаючих технологій. зараз, разом із Де взяти гроші на бізнес? Кредити на енергозберігаючі проекти. відкривають.
Автор: admin
72 27.03.16