Коли можна буде розраховувати на дешеві кредити?2010р. почався з поступового відновлення кредитування в Україні. Все більше банків стали пропонувати позики, починаючи з кредитних карток і закінчуючи іпотечними позиками. Але найбільше кредитних програм, напевно, було по автокредитуванню. З початку року позики на покупку транспортних засобів видавали 25 банків. І в той же час бажаючих брати гроші в борг не так багато. Відсотки по кредитах все ще «кусаються». Наприклад, ефективна процентна ставка по іпотечних кредитах становить - 23,5%, автокредитів - 20,2%, кредити готівкою - «золоті», стоять в середньому 53% річних. З огляду на підвищення активності банків у сфері кредитування, можна очікувати зниження відсотків вже до кінця року.

Процентні ставки по автокредитах.

Зараз, як і 2-3 роки тому, найбільш затребуваними залишаються автокредити. Кількість бажаючих придбати машину в кредит зростає з кожним днем. Причому позики на покупку автотранспорту є одними з найдоступніших серед інших кредитних програм. Процентні ставки по автокредитах варіюються в межах 0,01-23% річних, але середньоринкову - можна визначити на рівні 18-19%. Банки не кредитують придбання автомобілів еліт-класу (Бентлі, Порше, Ягуар), а так же, як правило, китайські та корейські машини. А все тому, що багато хто з таких автомобілів просто «не доживають» до закінчення терміну кредиту. Найбільш лояльні умови отримання позики на автотранспорт в тих фінансових установах, які співпрацюють з дилерами. Останні готові брати на себе частину витрат по кредиту для активізації власних продажів. Слід пам'ятати, що при скорочення терміну позики (до 1 року), розмір відсотків так само буде переглянутий в меншу сторону.

Умови по кредитах під заставу депозитів.

Найменш проблемними як для банків, так і для клієнтів, є кредити під заставу депозитів. Банки надають позики в розмірі до 80% від суми вкладу під Процентну ставку за депозитом плюс маржу банку (як правило, 3-4% річних). Комісія за видачу складе 0,3-0,5% від суми позики.

Овердрафти на зарплатні картки.

Популярним, а так же простим і зручним у використанні вважається овердрафт на зарплатну картку. Автоматичне погашення при зарахуванні грошей на рахунок (зарахування зарплати), робить цей банківський продукт низькоризикових для фінансових установ. Але якщо в 2007-2008р. банки пропонували овердрафт в розмірі 5-6 окладів, то зараз - це не більше 200% місячної заробітної плати. Відсотки по продукту становлять 25-30% річних.

У скільки обійдеться кредитка?

Всього три фінансові установи видають кредитні картки в нинішній час: Дельта Банк, Приват Банк і Ренесанс Кредит. При чому пільговий період користування кредитним лімітом на протязі 55 днів пропонує лише Приват Банк. Решта фінансові установи стягують плату за користування позиковими коштами в розмірі 35-65% річних.

Споживче кредитування в 2010р. поступово починає відновлювати втрачені позиції. Банки позичають не великі суми (до 20 тис. Грн.) На термін до 3-х років. При цьому кредит готівкою обійдеться позичальникові в середньому в 53% річних, позики на придбання товарів - найдорожчі на ринку (до 75% річних). Високі процентні ставки в сегменті споживчого кредитування пояснюються істотними ризиками фінансових установ щодо повернення таких позик.

Скільки коштує іпотека?

Кредити на придбання нерухомості видають більше 20 банків. Умови іпотечного кредитування ще не досягли докризового рівня, але все ж процентні ставки істотно знизилися протягом 2010р. На сьогоднішній день відсотки по кредиту на житло становлять 21-23% річних. Видають позики фінансові установи в розмірі 70% від оціночної вартості нерухомості на термін до 10 років. Крім цього в сегменті іпотечного кредитування все більш популярними стають плаваючі відсоткові ставки.

І хоча банківське кредитування ще не стало масовим, все більше пропозицій по видачі позик в 2010р. з'являється на ринку фінансових послуг. З огляду на позитивну тенденцію щодо зниження процентних ставок, експерти прогнозують подальше здешевлення кредитів до рівня 16-17% річних вже навесні 2011 року.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Коли можна буде розраховувати на дешеві кредити?» — 68 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Коли можна буде розраховувати на дешеві кредити? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:26 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Кредитні ставки в вільному плаванні зараз, разом із Коли можна буде розраховувати на дешеві кредити? Банки пропонують поміняти валюту кредиту відкривають.
Автор: admin
68 27.03.16