Ремонтуємо квартиру в кредит: у скільки обійдеться таке задоволення?Сталося так, що Ви зв'язалися з ремонтом. Саме зв'язалися, тому як, зробивши більше половини робіт в квартирі, як правило, починають замислюватися про доцільність таких глобальних змін. Ремонт - це процес, який може тривати вічно, його неможливо закінчити, можна тільки кинути і залишити до кращих часів. Найчастіше, в таких випадках, людина не завжди має можливість розрахувати необхідну суму коштів для виконання всіх ремонтних робіт. І тоді кредит може стати панацеєю вирішення проблеми з ремонтом.

Моніторинг ринку банківських послуг дає можливість говорити про невелику кількість фінансових установ, які готові позичити гроші на ремонт. Банки можуть видавати цільові кредити в розмірі до 100 тис. Грн. При цьому внесок за позикою повинен складати не більше половини місячного доходу клієнта, з урахуванням того факту, що в розрахунок суми позики включається виключно офіційний дохід. Для прийняття рішення про фінансування Вашого ремонту, фінансова установа зважить свої ризики, пов'язані зі сферою діяльності компанії-роботодавця, а так же стажем роботи позичальника. Банки, як і раніше, не хочуть бачити в якості кредитних клієнтів СПД, а так само їх співробітників, менеджерів будівельних і консалтингових компаній.

Процентні ставки по кредитах на ремонт складають 32-40% річних в гривні. Деякі фінансові установи ще просять оформити заставу нерухомості або автотранспорту, а також надати платоспроможного поручителя. Термін «ремонтного кредиту» становить 1-2 роки, а цільове використання позики контролюється за рахунок надання в банк рахунків-фактур на будівельні матеріали або ремонтні роботи.

Якщо з кредитом на ремонт у Вас якось не склалося, або подібної програми фінансування знайти не вдалося - можна оформити звичайний споживчий кредит або ж кредитну картку. Умови по таких продуктах будуть цілком співмірні з цільовою позикою.

У разі, коли у Вас є депозит в банку, який Ви б не хотіли розривати через втрату відсотків, можливо, оформити кредит під заставу такого вкладу. При цьому фінансові установи запропонують Вам процентну ставку, яка буде вище відсотків по депозиту всього лише на 3-4 пункти. Але коли необхідна невелика сума на завершення ремонтних робіт - цілком зручно буде використовувати кредитну карту. Видає кредитки ПриватБанк з лімітом до 8 тис. Грн. під 36% річних і пільговим місячного терміну після користування. За одержання готівки в банкоматах і касах банків з Вас візьмуть ще одноразову комісію 4%.

Цільові кредити можна отримати в ПроКредит Банку в розмірі до 40 тис. Грн. без застави. При цьому стандартна ставка буде знижена на 2 процентних пункту в разі використання енергозберігаючих технологій.

Дельта Банк кредитує фізичних осіб на ремонти в розмірі 30 тис. Грн. на одного позичальника під 36% річних. Кредитні спілки так само не дрімають в пошуку клієнтів. Вони готові фінансувати позичальників під 30-50% річних в сумах до 50-ти тис. Грн., За умови наявності хоча б одного поручителя. Працюють кредитні спілки з компаніями по ремонту квартир, найчастіше, на партнерських відносинах.

Моніторинг ринку будівельних компаній показав, що останні не готові кредитувати своїх клієнтів на виконання послуг з ремонту.

Для оптимізації Ваших тратт, спробуйте попрацювати з кошторисом проектних витрат. Правильно оцініть необхідність фінансування і пріоритетні напрями вкладення коштів. Пам'ятайте, що зниження суми витрат, дасть можливість скоротити розмір переплати за позикою. Використовуйте ці правила і, можливо, ремонт в квартирі не створить Вам фінансових перешкод в реалізації поставлених цілей.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Ремонтуємо квартиру в кредит: у скільки обійдеться таке задоволення?» — 81 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Ремонтуємо квартиру в кредит: у скільки обійдеться таке задоволення? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:26 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Оцінюємо свої шанси на отримання кредиту зараз, разом із Ремонтуємо квартиру в кредит: у скільки обійдеться таке задоволення? Зниження ставок за корпоративними кредитами - реалії сьогоднішнього дн... відкривають.
Автор: admin
81 27.03.16