Оцінюємо свої шанси на отримання кредитуВибрати банк виходячи з критеріїв фінансової стабільності, прозорості, відкритості, доступності, а так же низькій вартості і привабливості умов - це ще півсправи. Важливо правильно оцінити свої шанси на отримання кредиту. Офіційні доходи, наявність поручителів і твердого забезпечення - не є гарантією видачі позики. Що ж тоді враховують фінансові установи для прийняття рішення про фінансування того чи іншого клієнта?

Найчастіше, для банку важливий віковий ценз позичальника. Фінансові установи кредитують клієнтів у віці від 25-30 до 55-60 років. Причому, в більшості випадків, банки будуть розраховувати термін позики таким чином, щоб до 60-ти років позичальник зміг повністю розрахуватися за своїми зобов'язаннями. Не менш важливим критерієм оцінки є чистий дохід клієнта. Цей показник визначає рівень платоспроможності останнього, а так само можливості погашати кредит. Для більш детального аналізу фінансового стану позичальника банками використовуються два класичних підходи до оцінки:

1) Розрахунок чистого прибутку, виходячи їх офіційних доходів і розрахункових витрат. Офіційні підтверджені доходи клієнта беруться за основу для прийняття рішення. Для перевірки цієї величини фінансові установи користуються порівняльної інформацією з різних джерел за рівнем заробітних плат в конкретній галузі з прив'язкою до певної посади. Оцінка видаткової частини так само займає небагато часу і зусиль. Для отримання об'єктивних результатів банки користуються показниками прожиткового мінімуму, середніх витрат середньостатистичного жителя певного регіону, кількість членів сім'ї та друг.

2) Банк визначає частину доходів позичальника в загальній структурі грошових надходжень, яку він в змозі віддавати в рахунок погашення кредиту (так званий коефіцієнт LTT).

Деякі фінансові установи в своїх розрахунках використовують показник розрахованого середньомісячного чистого доходу позичальника. Для обчислення цього коефіцієнта визначають дохідну частину на підставі підтвердних документів за вирахуванням витрат на сім'ю (по 1 тис. Грн. На кожного). Рівень платоспроможності клієнта вважається достатнім за умови, коли співвідношення показника середньомісячного чистого доходу до щомісячним платежам по кредиту становить не менше 1,2. Цю величину ще називають коефіцієнтом покриття внеску.

При розрахунку суми позики не забувайте про терміни фінансування. Більш тривалий період видачі кредиту дасть можливість зменшити фінансове навантаження на позичальника. І в той же час, збільшуючи термін фінансування клієнта, банк підвищує інфляційні ризики. Тому «довгі» кредити видаються, як правило, позичальникам з відмінним фінансовим станом і наявністю достатньої кількості активів, що дає можливість нівелювати такі ризики.

Неоднозначна політика фінансових установ до неофіційних доходів клієнта. Одні банки їх враховують, інші - ні. Крім цього гостро стоїть питання, які саме грошові надходження варто розглядати як доходи. Перш ніж Ви визначитеся з вибором якогось конкретного банку для оформлення позики, поцікавтеся, чи враховує він доходи чоловіка (дружини), наявність активів (нерухомості, автомобіля), орендні доходи, депозити в інших банках і т.д. Не менш важливим питанням є готовність фінансової установи брати до уваги «зарплату в конверті». Облік всіх реальних грошових надходжень до сімейного бюджету дасть можливість об'єктивно оцінити рівень платоспроможності позичальника для подальшого прийняття рішення про його кредитуванні.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Оцінюємо свої шанси на отримання кредиту» — 84 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Оцінюємо свої шанси на отримання кредиту публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:26 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Підвищуємо свої шанси на отримання кредиту зараз, разом із Оцінюємо свої шанси на отримання кредиту Ремонтуємо квартиру в кредит: у скільки обійдеться таке задоволення? відкривають.
Автор: admin
84 27.03.16