Підвищуємо свої шанси на отримання кредиту«Зарплата в конверті» - традиційне явище українській економіці, можливість виживання бізнес клієнтів на тлі національної системи оподаткування. Тому банкам доводиться працювати з «чорної» зарплатою позичальників, правильно її враховувати і оцінювати. Практично кожна фінансова установа має свій підхід до аналізу неофіційних доходів клієнта. Але як можна збільшити шанси на отримання кредиту? Для цього необхідно щомісяця акумулювати певні суми «доходів в конверті» на своїй особистій картці або ж депозитному рахунку. Важливо, щоб, як мінімум, протягом 6-ти місяців спостерігалося сталість внесків і сум. Для фінансової установи як підтверджуючий документ, Ви зможете надати банківську виписку по картковому або депозитному рахунку.

Підтвердженням платоспроможності позичальника може служити і наявність депозиту в іншому банку. Виписки по рахунку разом з договорами на розміщення депозитів із зазначенням термінів і сум будуть підтверджуючими документами. Позитивним моментом в ухваленні рішення по кредитуванню клієнта грає факт відповідності сум накопичень на картковому і депозитному рахунках потенційного позичальника і розрахункових розмірів майбутніх внесків по кредиту. Правда, що стосується грошових заощаджень в інших фінансових установах, то існує висока ймовірність того, що клієнт не готовий використовувати ці кошти для оплати позики.

Другий, не менш популярний підхід до оцінки реальних доходів позичальника - це витратний метод. Його ще називають показником капіталізації активів. Суть цього підходу полягає в оцінці доходів клієнта через його витрати і інвестиції. Наприклад, уявіть людину, яка отримує офіційну заробітну плату в сумі 2000 грн., І в той же час має можливість відпочивати за кордоном, регулярно робити ремонти в квартирі, купувати автомобілі, нерухомість, мати депозити і т.д. Ви можете сказати, що це реалії нашого життя. Важко не погодитися. У більшості випадків, офіційна заробітна плата не порівнянна з реальними доходами людини. Підтверджуючими документами в даному випадку можуть бути договору купівлі-продажу автомобіля, квартири, дорогої техніки, а так само банківські виписки по картковому, депозитному рахунках і друг. Кредитні заявки з подібними підтверджуючими документами проходять розгляд трохи довше звичайного, але за умови якісного збору необхідних підтверджуючих документів, шанси на успіх досить великі.

Для мінімізації ризиків, банки, найчастіше, просять надати поручителя або ж збільшити суму внеску грошових коштів самим позичальником. Слід пам'ятати, що вимоги до поручителя по кредиту такі ж, як і до позичальника.

У разі, якщо Ви володієте нерухомістю і отримуєте від неї дохід у формі орендних платежів, у такому випадку рекомендуємо все відносини з орендарем спочатку оформити правильно. Підпишіть договір оренди, де будуть вказані реквізити рахунку для перерахування ренти. Банку достатньо надати виписку з рахунку надходжень від здачі в оренду нерухомості.

Як ми бачимо, фінансові установи готові враховувати практично всі неофіційні доходи потенційних позичальників, за умови, що вони будуть мати логіку виникнення і документально підтверджені.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Підвищуємо свої шанси на отримання кредиту» — 62 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Підвищуємо свої шанси на отримання кредиту публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:26 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Оцінюємо параметри, які впливають на наші шанси отримати кредит в банк... зараз, разом із Підвищуємо свої шанси на отримання кредиту Оцінюємо свої шанси на отримання кредиту відкривають.
Автор: admin
62 27.03.16