Оцінюємо параметри, які впливають на наші шанси отримати кредит в банкуНезважаючи на поліпшення економічної ситуації в Україні, лібералізацію умов кредитування комерційними банками, підходи до аналізу доходів потенційних позичальників фінансових установ ще тривалий час залишатимуться консервативними. Навчені гірким досвідом докризового кредитування, банки переоцінили свої можливості і пріоритети у фінансуванні клієнтів. На сьогоднішній день для прийняття фінансовою установою позитивного рішення про видачу позики потенційному позичальникові, необхідно, щоб останній відповідав ряду критеріїв і параметрів.

Більшість банків звертають увагу на сферу діяльності клієнта, враховуючи прогнози розвитку конкретної галузі, в якій працює потенційний позичальник. Крім цього важливим є термін роботи клієнта, що визначає цінність останнього для роботодавця. Фінансові установи з обережністю ставляться до фінансування будівництва, металургії, консалтингу, хімічної і гірничодобувної промисловості, а так само фізичних осіб, які працюють в цих сферах. Існує так званий «чорний список» галузей, які є не пріоритетними для банків. Звичайно, кожна фінансова установа формує свій перелік бажаних позичальників, що визначається його кредитною політикою, місією і стратегією акціонерів. Але банки бувають категоричні в своїх негативних рішеннях щодо фінансування «нецікавих» проектів не завжди. Іноді, кредитна заявка може потребувати додаткового приймальні узгодження, або ж розгляд на індивідуальних умовах. Фінансові установи готові відходити від загальноприйнятих стандартів, але за умови збору додаткової інформації, яка б свідчила про достатню платоспроможності позичальника і перспектив довгострокового співробітництва з ним. Банки, найчастіше, запитують додаткову інформацію по роботодавцю, його позиції на ринку, а так само поручительства третіх осіб.

Для фінансових установ важливим є і посаду співробітника, який звернувся за позикою. Як правило, пріоритет у фінансуванні надається: топ-менеджерам компаній, керівників різних рівнів, а так же висококласним кваліфікованим фахівцям з перспективами кар'єрного росту. І в той же час всі вимоги до потенційних позичальників є індивідуальними для кожного банку залежно від кредитних норм і стандартів. Пріоритетним для фінансових установ є побудова «цільового профілю» в сегменті кредитування. Наприклад, для іпотечного кредитування пріоритетним позичальником є «білі комірці», ТОП-менеждерів, власники стабільного бізнесу. І в той же час для споживчого кредитування, зокрема придбання побутової техніки за рахунок банківської позики, «цільовим профілем» будуть робочі підприємств, а також фахівці компаній.

Але в будь-якому випадку необхідно пам'ятати золоте правило позичальника - надавати максимально об'єктивну і достовірну інформацію фінансовій установі. Дезінформація банку про наявність кредитів в інших фінансових компаніях або ж приватних позик, в більшості випадків, призводить до автоматичного відмови у видачі позики, а іноді навіть і до занесення в «чорний список» позичальників.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Оцінюємо параметри, які впливають на наші шанси отримати кредит в банку» — 83 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Оцінюємо параметри, які впливають на наші шанси отримати кредит в банку публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:27 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Повернення автомобіля банку не звільняє позичальника від взятих зобов... зараз, разом із Оцінюємо параметри, які впливають на наші шанси отримати кредит в банку Підвищуємо свої шанси на отримання кредиту відкривають.
Автор: admin
83 27.03.16