Повернення автомобіля банку не звільняє позичальника від взятих зобов'язаньДокризовий період можна з упевненістю назвати часом активного автокредитування. Комерційні банки з полюванням видавали позики на придбання автотранспорту, як правило, на пільгових умовах (з компенсацією відсотків автодилерами) і в іноземній валюті. Валютне кредитування в підсумку зіграло злий жарт з позичальниками.

За статистикою експертів, близько 10% всіх придбаних автомобілів - кредитні. І більше половини з цієї кількості знаходяться в зоні підвищеного ризику, тому як істотна девальвація гривні призвели до зниження платоспроможності громадян. Позичальники просто виявилися заручниками обставин, які створили для них світова економіка і фінансова криза.

Якщо перед людиною постає можливість вибору - нагодувати сім'ю, забезпечивши найнеобхіднішим для життєдіяльності, або ж сплатити внесок за кредитом, думаю, багато хто із нас вибрав би перший варіант. Але як бути з банківським автокредитом? Як розрахуватися за автомобіль? Найчастіше, боржники бачать вихід з такої ситуації в одному - повернення банку кредитної машини. Тут спрацьовує стереотип - віддав заставу і ти вже не повинен фінансовій установі. Те, що в результаті людина залишається без транспортного засобу - це факт, а ось те, що без боргів - сумнівно. Під час кризи, роздрібна вартість б / у автотранспорту впала більш ніж на 30%. Пояснень такої тенденції здешевлення є кілька:

- Викид на ринок великої кількості кредитних машин;

- Істотне зниження попиту на автомобілі;

- Скорочення рівня реальних доходів громадян, а разом з цим і платоспроможності.

Як наслідок, позичальник може залишитися без автомобіля, але з непогашеними борговими зобов'язаннями перед кредиторами. Втративши об'єкта свого придбання, боржник залишається один на один з графіком внесків по кредиту. В даному випадку не потрібно впадати у відчай. Слід пам'ятати, що банки не виконують функції торговців автотранспортом і не зацікавлені у відчуженні машин. Ситуація, коли позичальник в змозі оплачувати по кредиту, як мінімум, 50% суми внеску, вирішує проблему фінансової установи. Тому в разі складнощів з погашенням автокредиту обов'язково звертайтеся в банк з метою прийняття компромісного рішення, яке дозволило б проводити платежі за позикою в термін.

Якщо ж розглядати загальну тенденцію ринку автотранспорту, варто відзначити, що з введенням нашим парламентом ввізних мит на нові імпортовані машини, варто очікувати зростання цін на транспортні засоби. З огляду на цих змін можна припустити, що в перебігу 3-4 місяців ми побачимо збільшення попиту на б / у машини. А закони ринку ще ніхто не відміняв. Тому подорожчання б / у автомобілів не за горами.

Що ж стосується погашення автокредиту, то вибір того чи іншого варіанту дій позичальника за ним самим. Існують свої переваги, як у продажу заставного транспорту, так і в реструктуризації кредиту. Перш ніж приймати рішення потрібно гарненько оцінити і зважити всі вигоди і недоліки.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Повернення автомобіля банку не звільняє позичальника від взятих зобов'язань» — 76 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Повернення автомобіля банку не звільняє позичальника від взятих зобов'язань публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:27 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Хто є власником провідних українських банків? зараз, разом із Повернення автомобіля банку не звільняє позичальника від взятих зобов'язань Оцінюємо параметри, які впливають на наші шанси отримати кредит в банк... відкривають.
Автор: admin
76 27.03.16