Кредитні карти: затишшя перед буреюВідновлення кредитування фізичних і юридичних осіб в 2010р. стало базою для відновлення банківської системи України. І в той же час фінансові установи визначилися з пріоритетами в кредитних продуктах: активно пропонують іпотеку, автокредити, рідше - споживчі позики. Кредитні карти для нових клієнтів, які бажають оформити всі лише два банки - ПриватБанк і Дельта Банк. З чим пов'язана така диспропорція в кредитуванні? Перш за все, фінансові установи роблять ставки на менш ризикові активи. Крім цього банки прагнуть прогнозувати рівень кредитного портфеля, а кредитки ускладнюють цей процес, будучи специфічним продуктом, який використовуються в якості додаткового фінансування.

Кредитні карти мають низьку популярність серед українців. У нашій країні склалася традиція готівкових розрахунків. Електронні гроші швидше виняток, ніж повсякденність. Однак експерти впевнені, що за кредитними картами майбутнє. Потенціал для їх розвитку є, необхідний лише поштовх, який дозволив би реалізувати приховані вигоди цього продукту.

Однак повернемося до реалій сьогоднішнього дня. Що пропонують банки в сегменті пластикових карт? Пільгові умови вдалося зустріти лише у однієї фінансової установи, інші параметри стандартні: термін дії кредитки 1-2 роки, відсоткова ставка 33-60% річних, комісія за зняття готівки в банкоматі 3-4%. Поліпшення умов по кредитних картах обов'язково буде. Все залежить від кількості гравців на цьому ринку: чим більше їх буде з'являтися, тим швидше ми побачимо зниження процентних ставок, збільшення пільгового періоду і т.д. Експерти сходяться на думці, що таке майбутнє нас чекає не раніше ніж через рік.

Чим же можуть порадувати банки своїх старих клієнтів? А тут насправді вибір вже побільше і пропозиції цікавіше. Перш за все, варто відзначити, що банки з радістю готові оформляти кредитки клієнтам, у яких є депозити у фінансових установах, або ж зарплатні картки. Ризики банку в таких випадках мінімальні: при несвоєчасній оплаті кредит буде погашений за рахунок внеску позичальника або з грошей, які будуть зараховані в якості заробітної плати. Пропонують фінансові установи кредитки терміном 12 міс. з процентною ставкою - 30% річних, розмір ліміту при цьому - 75-80% суми депозиту або ж два окладу (для зарплатних карток).

Як не дивно, банки готові видавати електронні гроші позичальникам, у яких є непогашені позики фінансовго установи. Але видно боржника, який справно платить по кредиту можна віднести до розряду добросовісності і надійних клієнтів.

У будь-якому випадку про кредитну картку варто говорити як про банківський продукт, який розрахований на широкі маси населення. А то, що поки ці платіжні інструменти не знайшли свого масового поширення, свідчить про неготовності фінансових установ на даному етапі приймати додаткові ризики неповернень.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредитні карти: затишшя перед бурею» — 76 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредитні карти: затишшя перед бурею публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:27 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як уникнути покупки проблемної нерухомості? зараз, разом із Кредитні карти: затишшя перед бурею Куди поділося рефінансування НБУ? відкривають.
Автор: admin
76 27.03.16