Як уникнути покупки проблемної нерухомості?Масовий викид на ринок заставного майна сприяв збільшенню кількості ризикованих пропозицій з придбання нерухомості. Фахівці оцінюють рівень «проблемки» десь близько 15-20% від загального обсягу пропонованих квартир. Зростання даного показника поки що стримується економічною кризою в країні, що відобразився на зниженні платоспроможного попиту. Але можна сказати з упевненістю, що як тільки ринок нерухомості досягне свого дна - кількість квартир з «поганим минулим» істотно збільшиться. Продаючи житло за заниженою ціною, власник аргументує таку угоду, найчастіше, кризою в країні, який знайшов своє відображення в падінні ринку житлової нерухомості. Але варто пам'ятати, що низька вартість квартири - далеко не завжди бажання продавця зробити Вам подарунок або жест доброї волі. Як правило, в такому випадку намагаються «підсунути» проблемні квадратні метри.

Першими, хто адекватно відреагував на кризові явища в Україні, були іноземці. Вони і почали в 2008р. продаж житлової нерухомості. У більшості випадків це були проблемні квартири, тому як встановити, чи одружений іноземець, або наявність претензій третіх осіб на житло, досить проблематично. За статистикою експертів, майно іноземних громадян, яке виставлено на продаж, не перевищує 6% від всього пропозиції на ринку нерухомості. І все-таки не менш ризикованим іноді є покупка квартири в українця. Це стосується в першу чергу житла, щодо якого велися раніше або ж розглядаються зараз судові позови щодо встановлення права власності. А перевірити наявність «поганий» історії придбаних квадратних метрів практично неможливо. Все пов'язано з тим, що в Україні не існує електронного реєстру судових проваджень. Всі справи в суді ведуться на паперових носіях. Знайти ж документи з якоїсь конкретної квартири нереально.

При покупці нерухомості, в будь-якому випадку, необхідно все самому перевіряти, не сподіваючись на ріелторів, так як останні не несуть жодної відповідальності за юридичну «чистоту» квартири. Фахівці рекомендують розпитати сусідів, співробітників ЖЕКу, по можливості дізнатися історію житла, що купується в БТІ .

Що стосується заставної нерухомості, то тут крім стандартних ризиків накладаються ще проблеми виселення мешканців. Власники квартири навряд чи охоче будуть звільняти придбану Вами житлоплощу. Крім цього наше чинне законодавство передбачає 3-х річний термін позовної давності по можливості оскарження законності вилучення заставного майна. Звичайно, анулювати договір іпотеки практично нереально, але ось створити масу незручностей для покупця цілком можливо.

Одним із приводів визнання угоди купівлі-продажу квартири недійсним є проживання на вилученої житлоплощі неповнолітніх. Порушення прав дітей в нашій країні досить жорстко відслідковується органами опіки та піклування. І порушення в даному випадку норм закону навряд чи пройде непоміченим.

Експерти ринку нерухомості фіксують тенденцію збільшення кількості кримінальних афер у сфері житлового права. Так як ціна питання в цьому сегменті досить висока, варто бути завжди напоготові і пам'ятати про ті ризики, які супроводжують операції з нерухомістю.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як уникнути покупки проблемної нерухомості?» — 81 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як уникнути покупки проблемної нерухомості? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:27 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як можна швидко продати заставу? зараз, разом із Як уникнути покупки проблемної нерухомості? Кредитні карти: затишшя перед бурею відкривають.
Автор: admin
81 27.03.16