Як можна швидко продати заставу?Трапляються в житті людини випадки, коли терміново потрібні гроші. Маючи нерухомість або автомобіль, можна отримати певну суму за рахунок продажу майна. Але практика показує, що зробити це в короткі терміни навряд чи вийде. Зараз, швидко реалізувати квартиру або машину цілком реально. Оголошення на вуличних стовпах просто таки переповнені подібного роду пропозиціями. Крім цього вони обіцяють викупити навіть заставне майно. Вся справа в ціні.

Для того, щоб дізнатися вартість двокімнатної квартири в Києві на Оболоні, довелося зателефонувати в одну з таких контор. Яке було моє здивування, коли на питання: «Скільки дасте за« двушку »в панельному будинку по вул. Героїв Сталінграда на 5-му поверсі 9-ти поверхового будинку, загальною площею 47 кв.м. », отримав відповідь:« Максимум 45 тис. Дол. США, але в будь-якому випадку потрібно дивитися ». А така занижена ціна пояснюється терміновістю проведення операції. Обіцяють розрахуватися протягом 2-х діб.

З заставними автомобілями активні посередники взагалі пропонують цікаві схеми. Наприклад, передати транспортний засіб у користування третій особі, яка буде замість позичальника погашати автокредит. На моє запитання: «А які гарантії виконання зобов'язань сторін такої угоди?». Я отримав наступні пояснення: між продавцем і покупцем укладається договір про щомісячну оплату внесків за кредитом на автомобіль, за що останній отримує транспортний засіб у власність після повного закриття позики. На час користування машиною, позичальник дає покупцеві звичайну довіреність. Схема проста, але в той же час містить ряд протиріч. Подібного роду договірні відносини в обов'язковому порядку узгоджуються з банком, тим більше що це зазначено в договорі застави. Заставодержатель повинен дати дозвіл на продаж транспортного засобу третій особі. У разі порушення цього пункту, фінансова установа має право застосувати до позичальника штрафні санкції. Крім цього, можливі ризики продавця автомобіля через несплати по кредиту з боку нового власника, після чого боржнику доведеться нести додаткові витрати у формі штрафів та пені.

Але існують і ризики покупця заставної машини. Після 100% оплати за кредитом позичальника, останній може відмовитися від виконання своїх зобов'язань за договором і не переоформити автомобіль на нового власника. Що робити в такому випадку? З первинними касовими документами, які підтверджують факт оплати, а так же договором про передачу транспортного засобу після повного погашення кредиту, звертатися в суд. Правда на стороні покупця, тому що цьому є всі підтверджуючі документи.

Але насправді, перед тим як погоджуватися на такі сумнівні угоди, добре звести свої ризики і вигоди. Можливо, простіше і краще знайти інший варіант вирішення Вашої проблеми.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як можна швидко продати заставу?» — 80 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як можна швидко продати заставу? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:27 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Купуємо заставний автомобіль на онлайн-аукціоні зараз, разом із Як можна швидко продати заставу? Як уникнути покупки проблемної нерухомості? відкривають.
Автор: admin
80 27.03.16